В аеропорту Львова відкрили сучасний центр керування повітряним рухом (+відео)

09:40 27 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Новий центр керування повітряним рухом міжнародного аеропорту «Львів» обладнано автоматизованою системою керування повітряним рухом «Роксолана» українського виробництва, новою системою мовного зв’язку та іншим сучасним радіотехнічним устаткуванням.

«У п’ятницю, 26 серпня, у міжнародному аеропорту «Львів» на вулиці Любінській, 217, відбулося урочисте відкриття нового центру керування повітряним рухом», – повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Центр забезпечуватиме організацію повітряного руху у межах Львівського району польотної інформації, який охоплює вісім областей України: Закарпатську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Хмельницьку, Тернопільську, Рівненську, Волинську та Львівську. В урочистій церемонії відкриття нового центру взяли участь заступник міністра інфраструктури України – керівник апарату Дмитро Роменський, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, директор Украероруху Дмитро Бабейчук, представники влади міста та працівники аеропорту.

Зокрема, Ростислав Замлинський зазначив: «Відкриття такого центру дасть можливість збільшити пропускну здатність нашого повітряного простору. Це сприяє покращенню якості та безпеки руху, а також розвитку регіону вцілому. Зараз є вже багато компаній, які розглядають можливість зміни свого повітряного коридору, адже особливістю обслуговування повітряного руху саме в цій зоні є найбільша кількість країн-сусідів, що межують зі Західною Україною. Це чергове підтвердження того, що сьогодні Львівщина є локомотивом України у Європу». 

Новий центр обладнано автоматизованою системою керування повітряним рухом «Роксолана» українського виробництва, новою системою мовного зв’язку та іншим сучасним радіотехнічним устаткуванням. Для підготовки та підтримання кваліфікації операційного персоналу встановлено системний тренажер, який забезпечує повне відтворення функціональності АС КПР та оснащений функціями псевдопілота, менеджера сеансів та розробки і відпрацювання вправ.

Також забезпечується високий рівень готовності для експлуатації системи 24 години на добу, сім днів на тиждень, 365 днів на рік. Варто зазначити, що львівський центр керування повітряним рухом входить до Львівського регіонального структурного підрозділу Украероруху.

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) створено в 1992 році. Воно є основою національної аеронавігаційної системи та Об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС). 

Серед основних завдань підприємства – обслуговування повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору й організація потоків повітряного руху; організація радіотехнічного й електротехнічного забезпечення обслуговування повітряного руху та виконання польотів; забезпечення діяльності та розвитку підрозділів ОЦВС; організація аварійного сповіщення й участь у проведенні пошуково-рятувальних робіт; надання аеронавігаційної інформації користувачам повітряного простору. Офіційний веб-сайт Украероруху – www.uksatse.ua».

dailylviv.com

До теми

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

17:31 24 січня 2022 р.

У Львові просять мешканців максимально дистанціюватися

Міський штаб з протидії поширення коронавірусу просить мешканців Львівської міської територіальної громади максимально утриматись від проведення та відвідування масових заходів.

Рубрика: Ситуації

17:16 24 січня 2022 р.

Від завтра львів’ян навчатимуть стріляти ветерани російсько-української війни: почнуть з працівників міськради

У Львові стартує військовий вишкіл для працівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста. Навчання проводитимуть ветерани російсько-української війни разом з учасниками львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу