«Уже 15-й день Львів знаходиться у сміттєвій блокаді», – Садовий

11:00 13 червня 2016 р.


Фото: vorobus.com

Міський голова запевнив: «Як би це не було важко, ми сміття вивозимо».

«Як розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, сміття у місті вивозять, однак, є труднощі. Також тривають роботи щодо пошуку нової земельної ділянки для облаштування полігону ТПВ і будівництва сміттєпереробного заводу», – повідомили сьогодні, 13 червня, в прес-службі міськради, де також традиційно розлого цитують Андрія Садового, який розповів:

«Уже 15-й день Львів знаходиться у сміттєвій блокаді, коли йде тотальна блокада по місту, щоб ми не вивозили сміття. Ми його вивозимо, як би це не було важко, і далі будемо це робити. Звичайно, є багато труднощів. Я вірю, що негідники, які задумали цю глобальну провокацію проти Львова, колись будуть знайдені і покарані.

На сьогодні у мене є 18 відмов по тих ділянках, які пропонувались колись. Ці нові пропозиції, які поступили по ділянках, зараз аналізуються фахівцями і після кінцевого затвердження тих ділянок, які можуть бути відведені під будівництво нового комплексу, ми будемо їх давати на затвердження.

Складність у тому, що потрібно не лише рішення обласного керівництва, а треба рішення рад, на території яких вони знаходяться. Тому треба багато працювати з громадами і пояснити, що вони можуть отримати великий позитив, велику кількість нових робочих місць і хорошу статтю доходу, разом з тим – максимально високу екологічну безпеку, по усіх нормах Європейського Союзу. Це складний процес. Думаю, ми хоча би фіналізуємо 2-3 ділянки, які можуть підходити по усіх висновках».

Як повідомили на «гарячій» лінії міста, сьогодні зафіксовано сім дзвінків мешканців зі скаргами на переповнені сміттєві контейнери. Зокрема – на вулицях Вернигори, Науковій, Олени Степанівни, Сихівська, Пулюя.

Нагадаємо, у Львові є 881 контейнерний майданчик, зокрема: 3785 контейнерів для загального збору відходів, 1858 – для роздільного: 1111 – ПЕТ-пляшки (пластик), 421 – скло, 326 – папір. Працюють всі п’ять компаній: «Аве Львів», «Спецкомунтранс», «Спецавтотранс», «Санком Львів» та «ДВ Екосвіт».

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу