Усіх мешканців Львівщини обіцяють забезпечити бланками на субсидії до 9 квітня

11:38 6 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як запевнили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, всі райони Львівщини вже отримали спрощені форми заяви та декларації для звернення про призначення субсидії.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову»:

«Усі райони Львівської області уже отримали спрощені форми заяви та декларації для звернення про призначення субсидії. Про це повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний.

За його словами, у суботу представники районних державних адміністрацій отримали надруковані бланки на субсидії, а підприємства, що надають житлово-комунальні послуги, доставлять їх споживачам до четверга, 9 квітня. Нагадаємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України за №106, Львівська ОДА координує процес виготовлення бланків для надання субсидій на житлово-комунальні послуги та їх доставку до будинків та квартир мешканців Львівщини.

Також мешканці області отримають коротку інструкцію щодо правильного написання заяви та заповнення декларації. Окрім цього, щоби люди не стояли у черзі в органах соціального захисту, передбачена можливість поштового відправлення документів».

dailylviv.com

До теми

15:39 25 травня 2022 р.

Укрзалізниця поліпшила повернення додому з Польщі

Вже з 12 червня час відправлення Інтерсіті+ 706 з Перемишля зміщується на 10:15 (замість 08:00), що дасть можливість зручної пересадки з польського Інтерсіті 83173 Вроцлав-Перемишль.

Рубрика: Ситуації

13:16 25 травня 2022 р.

ЛМР просить мешканців утилізовувати органіку без пакетів та залишків іншого сміття

У Львівському комунальному підприємстві «Зелене місто» нагадали, які органічні відходи можна викидати у спеціальні контейнери задля їх подальшої переробки, а також наголосили, що органіку необхідно утилізовувати без пакетів та залишків іншого сміття.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу