Усіх мешканців Львівщини обіцяють забезпечити бланками на субсидії до 9 квітня

11:38 6 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як запевнили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, всі райони Львівщини вже отримали спрощені форми заяви та декларації для звернення про призначення субсидії.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову»:

«Усі райони Львівської області уже отримали спрощені форми заяви та декларації для звернення про призначення субсидії. Про це повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний.

За його словами, у суботу представники районних державних адміністрацій отримали надруковані бланки на субсидії, а підприємства, що надають житлово-комунальні послуги, доставлять їх споживачам до четверга, 9 квітня. Нагадаємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України за №106, Львівська ОДА координує процес виготовлення бланків для надання субсидій на житлово-комунальні послуги та їх доставку до будинків та квартир мешканців Львівщини.

Також мешканці області отримають коротку інструкцію щодо правильного написання заяви та заповнення декларації. Окрім цього, щоби люди не стояли у черзі в органах соціального захисту, передбачена можливість поштового відправлення документів».

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу