Уряд звільнив керівників Держспоживслужби та Укрспирту

12:32 24 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Кабінет міністрів звільнив голову Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Володимира Лапу та виконувача обов’язків директора ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка й відсторонив від роботи голову правління ПАТ «Аграрний фонд України» Андрія Радченка.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов. Урядовець зазначив: «Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. За своїм бажанням пішов Володимир Лапа. Я Володимира дуже поважаю і навіть пропонував у свій час стати заступником по одному з напрямків. Також звільнено з посади першого заступника голови Держпродспоживслужби Андрія Жука. Тимчасово виконуючою обов’язки голови Держпродспоживслужби призначено Ольгу Шевченко, яка до цього була заступником голови служби та три роки очолювала Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби.

Кабмін також звільнив виконувача обов’язків директора ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка та призначив на цю посаду Сергія Блескуна, який нещодавно став радником міністра економіки з питань спиртової галузі. Блескун до цього працював у ТОВ «Компанія Май Україна». В різні роки він був заступником ДП «Укрспирт», очолював «Будинок марочних коньяків Таврія» та займав пост комерційного директора компанії «Nemiroff».

Уряд також вирішив відсторонити від роботи голову правління ПАТ «Аграрний фонд України» Андрія Радченка. На всі зазначені посади будуть оголошені відкриті конкурси.

Володимир Лапа очолював Держпродспоживслужбу з лютого 2016 року. Юрій Лучечко виконував обов’язки директора ДП «Укрспирт» з вересня 2017 року. Андрій Радченко був призначений на посаду голови правління ПАТ «Аграрний фонд» в лютому 2015.

Укрінформ

Коментарі(0)

До теми

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У центрі Львова ремонтують Друкарську

Майже 40% креативних підприємців втратили більшу частину доходів

У Львові на вебінарах допоможуть підприємцям заробляти в умовах карантину

Вагітних жінок з підвищеною температурою тіла у Львові приймають на вулиці Русових

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу