Уряд спрямував на гасіння терикону на Львівщині більше 11,8 млн. гривень

18:35 25 квітня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації закликають усі зацікавлені сторони долучатися до здійснення моніторингу й контролю за проведенням робіт у Сокальському районі.

Кабінет міністрів Україні спрямував Львівській облдержадміністрації 11 мільйонів 882,5 тисячі гривень для здійснення першочергових невідкладних заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території Сокальського району Львівської області. Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, в прес-службі Львівської ОДА.

У ній також запевнили, що, згідно з розпорядження голови Львівської облдержадміністрації «Про розподіл коштів резервного фонду державного бюджету», розпорядником третього рівня вищевказаних коштів визначено департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації. Зокрема, департамент ПЕК та енергозбереження Львівської ОДА оголосив процедуру закупівлі через систему «Prozorro».

Зважаючи на важливість якісного виконання заходів з гасіння терикону для забезпечення стабільної екологічної ситуації в регіоні та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, у департаменті закликають усі зацікавлені сторони долучатись до здійснення моніторингу та контролю за проведенням робіт. Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, в прес-службі Львівської ОДА, де також нагадали: «На Львівщині спостерігається так зване «горіння терикону»: вогонь та дим – це зовнішні прояви хімічних процесів всередині відвалу породи, яка є відходами від збагачення вугілля. Породний відвал (терикон) загальною площею 882 тисячі м² знаходиться поблизу сіл Городище й Волсвин та міста Соснівка в Сокальському районі».

dailylviv.com

До теми

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу