Уряд рекомендує не звільняти працівників підприємств і чиновників

16:00 25 березня 2020 р.

  • 2


Фото: censor.net.ua

Уряд рекомендує не звільняти працівників державних органів та підприємств під час карантину.

Про це повідомили в середу, 25 березня, на Урядовому порталі, де також розповіли: «Уряд прийняв рішення, яке захистить трудові права працівників та державних службовців в період встановлення обмежувальних заходів у зв'язку з поширенням випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Рішення щодо забезпечення трудових прав громадян на час надзвичайної ситуації та обмежувальних заходів розроблене за дорученням Прем'єр-міністра України».

Міністр юстиції Денис Малюська зазначив: «Звертаємо увагу, що за працівниками зберігаються їх трудові права і оплата праці на час обмежувальних заходів, а також роботи з дому. Це стосується як державних службовців, так і працівників приватного сектору».

Денис Малюська також повідомив «Прийнятим рішенням рекомендовано державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм  власності та державним банкам на час встановлення обмежувальних заходів не допускати звільнення працівників, які виконують роботу вдома, та працівників, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати.  А також утриматись від кадрових змін в органах управління».

Як інформував «ЩЛ», у Львівській інфекційній лікарні ушпиталені 44 пацієнти з підозрою на коронавіру.

dailylviv.com

Коментарі(2)

666

12:55 26 березня 2020 р.

Відповісти

... подзвонив на "1580" повідомив про таку от роботу отих "керовників" ... у відповідь -- " структура ощадбанку не підлягає нагляду міської влади" ... так нах тоді отой "штаб по протидії коронавірусу" у 57 (п'ятдесят сім) членів ? ... після цього запитання моє звернення таки зафіксували ... намагалися , щоб формулювання було -- " працівники ігнорують-не користуються індивідуальними захистом " ... продиктував -- " керівництво не забезпечило працівників .....) ...завтра зайду до відділення , подивлюся , чи щось змінилося ... Слава Україні ! ...

666

12:35 26 березня 2020 р.

Відповісти

... а що робити із отими "керовниками" , які х.. поклали на своїх підлеглих? ... от був сьогодні у відділенні ощадбанку на патона .. жінки -- касири , оператори , усі в саморобних пов'язках , а на руках не рукавички , а х.. знає що ... фобос і деймос конкретний ! ... та гнати отих їхніх "керовників" за такую от "турботу" конкретною ср.аною мітлою ! ... Слава Україні ! ...

До теми

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу