Уряд дозволив позапланові перевірки пожежної безпеки

13:30 20 вересня 2017 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook»

Кабінет міністрів дозволив контролюючим органам здійснювати позапланові перевірки стану техногенної безпеки в дошкільних загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров'я, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю а також закладах відпочинку та здоров'я.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 20 вересня. Мотивуючи прийняття вказаного проекту постанови, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що в 2017 році було зафіксовано на 31% більше пожеж, а також на 8% більше загиблих, аніж минулого року.
«Деякі державні і недержавні діячі сприймають нашу ліберальну позицію як вседозволеність, – наголосив Аваков. – Постанова уряду дозволить забезпечувати належний контроль, щоб попередити в майбутньому такі катастрофи як пожежа у дитячому таборі «Вікторія».
Своєю чергою, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив: «Мова йде не про мету збирання штрафів, а про безпеку. Мене штрафні санкції не цікавлять, цікавить здоров'я дітей. Питання трагедії в Одесі. Халатність, безпорадність, зловживання призводять до втрат людських життів. Особливо коли йдеться про дітей – це надзвичайно велика трагедія. Ми направили спеціальну групу з висококваліфікованих слідчих, щоб усіх – від найвищої посадової особи до того, хто безпосередньо за це відповідав, – притягнути до відповідальності. Має бути якісне розслідування, передача в суд і судовий вирок».
Про це повідомили сьогодні, 20 вересня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу