Уряд дозволяє лише маски і респіратори без клапанів видиху

09:07 23 квітня 2020 р.

А виробники таких масок (на світлині) стверджують, що мають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Опубліковані постанова Уряду про продовження карантину і Порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією осіб. Кабінет Міністрів постановив продовжити карантин до 11 травня 2020 року. Це передбачено постановою від 22.04.2020 р. № 291. Вона набрала чинності 23 квітня у зв'язку з опублікуванням в "Урядовому кур'єрі" №77(6691) - на сьомій сторінці. 

У затвердженому вчорашньою постановою Порядку проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією осіб, записано:

"18. Особам, які потребують самоізоляції (крім осіб, які мають лабораторно підтверджений діагноз COVID-19) та щодо яких органи соціального захисту внесли до системи відомості про неможливість їх соціального супроводу або щодо яких здійснюється поточний контроль за допомогою мобільного додатка, дозволяється:

- двічі на день вигулювати домашніх тварин протягом не більше ніж однієї години на добу за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або медичних масок без клапану видиху;

- відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції, щодня протягом двох годин на добу за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або медичних масок без клапану видиху.

19. Особа, яка перебуває на самоізоляції, має право звертатися за отриманням медичної допомоги. У невідкладних випадках особа, яка перебуває на самоізоляції, звертається за екстреною медичною допомогою".

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу