Управління капітального будівництва Львівської ОДА потребує начальника відділу

17:15 12 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Термін прийняття документів – до 30 серпня 2016 року.

«Управління капітального будівництва  Львівської обласної державної адміністрації  оголошує  конкурс на зайняття вакантної посади заступника начальника управління – начальника відділу технагляду і проектних робіт», – повідомили сьогодні, 12 серпня, в прес-службі ЛОД, де також розповіли подробиці:

«Серед вимог до професійної компетентності – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше двох років. Обов’язковим буде й вільне володіння державною мовою.

Термін прийняття документів – до 30 серпня 2016 року. Дата, час і місце проведення конкурсу: 2 вересня 2016 року о 11.00, за адресою: Львів. вулиця Чайковського,17, третій поверх, кабінет №5.

Контактна особа: Ірина Миколаївна Казарян. Номер телефону для довідок: (0322)261-09-52. Посадові обов’язки, спеціальні вимоги та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі  на заміщення вакантної посади оприлюднені на сайті  Національного агентство України з питань державної служби (http://www.guds.gov.ua/)».

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу