Укрзалізниця призначила до великодніх свят додатковий потяг №191/192 Київ-Львів

18:10 25 березня 2015 р.


Фото: mykorosten.com

Як повідомили в середу в прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України, додатковий поїзд №136/135 Одеса-Чернівці також курсуватиме через Львів.

Для перевезення пасажирів у період великодніх свят Укрзалізниця (Державна адміністрація залізничного транспорту України. – «ЩЛ») призначила з 9 по 14 квітня додаткові поїзди у найбільш популярних західному та південному напрямках. Зокрема, у західному напрямку призначено поїзд №191/192 Київ-Львів відправленням із Києва та зі Львова 10, 11 та 13 квітня. Ним зможуть скористатися також мешканці Коростеня, Новоград-Волинського та Шепетівки.

У південному напрямках призначено два додаткові поїзди. Зокрема, поїзд №210/209 Миколаїв – Київ відправиться у рейс із Миколаєва 9 та 13 квітня, а із Києва – 10 та 14 квітня. Він курсуватиме, зокрема, через станцаії Кривий Ріг, імені Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, Миронівку, Білу Церкву та Фастів.

Поїзд №136/135 Одеса-Чернівці вирушить у рейс із Одеси 10 та 12 квітня та курсуватиме, зокрема, через станції Вапнярку, Жмеринку, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ та Коломию. Також на 14 квітня призначено туди та зворотно додатковий поїзд №781/782 Кременчук, Полтава – Київ. Додатковий поїзд курсуватиме через станції Миргород, Ромодан, Гребінка та Дарницю.

Про це повідомили сьогодні, 25 березня, в прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу