«Укроборонпром» передав Нацвардії бойові машини

12:48 2 червня 2017 р.


Фото: ukroboronprom.com.ua

«Київський бронетанковий завод», який входить до складу «Укроборонпрому», провело успішні приймально-здаточні випробування нової партії БТР-3ДА, виготовлені у рамках державного оборонного замовлення для Національної гвардії України.

Про це повідомили сьогодні, 2 червня, в «Укроборонпромі», де також запевнили: «За результатами приймально-здаточних випробувань, у відповідності до рішення спеціальної комісії з представників замовника, партія БТР-3ДА була передана до складу Національної гвардії України. Випробування були проведені у присутності представників замовника на одному з військових полігонів Київської області».

«У відповідності до програми, кожна бойова машина пройшла перевірку роботи всіх систем у відповідності до конструкторській та експлуатаційній документації.  БТР-3ДА здійснили марш-кидок по дорогам цивільного призначення та бездоріжжю, долаючи перепони з окопів, колійних мостів, танкових колії та надовб, після чого здійснили контрольне ураження цілей зі штатного озброєння», – поінформували також в «Укроборонпромі».

«БТР-3ДА оснащений бойовим модулем «Штурм-М», який оснащений 30-міліметровою автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним делекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах вогню», – запевнили також в «Укроборонпромі».

«Окрім того, бойовий модуль «Штурм-М» оснащений 7,62-міліметровим кулеметом та автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння «Бар’єр», який забезпечує бронепробиття не менше 800 мціліметрів, не враховуючи динамічний захист, на відстані до п’яти кілометрів. Це дозволяє екіпажу БТР-3ДА знищувати будь-яку бронетехніку противника», – поінформували також в «Укроборонпромі».

«У 2016 році «Київський бронетанковий завод», який входить до складу «Укроборонпрому», виробило для українських бійців більше півсотні нових БТР-3. Силами заводу протягом 2016 року також було відремонтовано близько 140 одиниць бронетехніки та іншого важкого озброєння. Більшість з них – силами ремонтних бригад, які відновлювали військову техніку безпосередньо у польових умовах зони АТО», – запевнили також в «Укроборонпромі».

«Окрім того, завод завершив монтаж абсолютно нового цеху для виробництва корпусів для БТР-3. Для цього підприємство організувало сучасне складально-зварювальне виробництво. Завдяки налагодженню нового етапу виробництва завод отримав можливість принципово, в рази, наростити виробництво, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства», – повідомили також сьогодні, 2 червня, в прес-службі «Укроборонпрому».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу