«Укренерго» попередило про можливість аварійного відключення

16:45 22 червня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: dpchas.com.ua

Національна енергетична компанія «Укренерго» попередило про можливість аварійного відключення електроенергії у зв’язку з високою температурою повітря.

Про це повідомили в прес-службі «Укренерго», де також розповіли: «В енергосистемі склалася загрозлива ситуація із забезпеченням балансу виробництва та споживання електроенергії. За останні два тижні в Україні зафіксовані рекордні показники температури повітря, при цьому пік споживання потужності становив 17935 МВт».

«Для забезпечення балансу в енергосистемі при зростанні температури повітря та піковому споживанні необхідні відповідні резервні маневрові потужності, зокрема, блоки ТЕС, забезпечені паливом. В поточних умовах енергосистема України працює з відсутніми нормативними резервами потужності на енергоблоках ТЕС генеруючих компаній», – поінформувало також «Укренерго».

«Наразі поза резервом через відсутність вугілля знаходяться сім блоків ТЕС (три – ДТЕК, а чотири – Центренерго) сумарною встановленою потужністю 2857 МВт. За 10 днів спеки запаси вугілля на складах ТЕС зменшились майже на 10%», – розповіли також в  «Укренерго».

«Ситуація ускладнюється виведенням в аварійний ремонт ще восьми блоків ТЕС (шести – Центренерго, по одному – «Донбасенерго» й ДТЕК «Енерго») на 2320 МВт. При подальшому підвищенні температури, збереженні тенденції виведення блоків ТЕС в аварійний ремонт та відсутності палива на теплових станціях в енергосистемі складеться надзвичайна ситуація», – повідомили також в «Укренерго».

«Це значить, що в «Укренерго» не залишиться інструментів для забезпечення покриття максимальних навантажень в енергосистемі. У таких випадках «Укренерго» може застосовувати графіки аварійного вимкнення для забезпечення цілісності енергосистеми», – поінформувало також «Укренерго».

«Вирішити питання може прискорення виведення з ремонтів Трипільської, Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» та Слов’янської ТЕС «Донбасенерго» або ж включення у роботу газомазутних блоків ТЕС. Крім цього для подальшої надійної роботи енергосистеми необхідно забезпечити стабільність постачання вугілля, зокрема – на Криворізьку та Луганську ТЕС «ДТЕК Енерго», – розповіли також в  «Укренерго».

«Укренерго» вже звернулось до РНБОУ з відповідним листом. Від оперативності прийняття рішення та його виконання наразі залежатиме операційна безпека енергосистеми України», – повідомили також в «Укренерго».

dailylviv.com

До теми

23:59 25 червня 2022 р.

Пасажирам, які очікують на нічні поїзди до Львова, Києва та Одеси від станції Перемишль, пропонують автобусні шатли

Рух поїздів на ділянці Мостиська - Медика відновлено, втім ремонтні роботи на ділянці польської залізниці до Перемишля тривають.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу