Українські прикордонники та угорська поліція тестують спільний контактний пункт «Захонь»

16:38 2 січня 2017 р.


Фото: rbc.ua

Функціонування контактного центру проходитиме в тестовому режимі та попередньо триватиме близько трьох тижнів, а згодом планується повноцінна робота першого у Закарпатському регіоні контактного пункту.

У рамках виконання плану заходів щодо реалізації концепції інтегрованого управління кордонами та співробітництва між адміністрацією Держприкордонслужби України та поліцією Угорщини, з 1 січня 2017 року у тестовому режимі розпочато функціонування спільного контактного пункту «Захонь» у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Тиса-Захонь» на угорській стороні. Серед основних завдань, які  виконуватиме зазначений центр  є підтримання інформаційної взаємодії та обмін повідомленнями між прикордонниками обох країн, а також забезпечення скоординованості дій під час проведення спільних заходів з охорони українсько-угорської ділянки кордону та протидії протиправній діяльності.

Наразі функціонування контактного центру проходитиме в тестовому режимі та попередньо триватиме близько трьох тижнів, а згодом планується повноцінна робота першого у Закарпатському регіоні контактного пункту. Про це повідомили сьогодні, 2 січня, на сайті Держприкордонслужби України.

dailylviv.com

До теми

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу