У пунктах пропуску на Львівщині спільно підтримують порядок українські й польські прикордонники

17:50 9 червня 2016 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили в Західному регіональному управлінні ДПСУ, у випадках великих накопичень, в порядку взаємодії залучаються також і представники Національної поліції.

«Прикордонники разом з польськими колегами підтримують порядок у сервісній зоні перед пунктами пропуску – повідомили в Західному регіональному управлінні ДПСУ, де також розповіли подробиці:

«Окрім планових спільних патрулів, прикордонники Мостиського загону разом із своїми польськими колегами з Бещадського відділу ПВ РП проводять заходи щодо підтримання порядку в сервісних зонах перед пунктом пропуску з української та польської сторін. Прикордонники України та Польщі у разі потреби узгоджують питання щодо виставлення такого спільного патруля і впродовж необхідного часу залучають його до виконання завдань як на українській частині пункту пропуску і перед ним, так і на польській. У випадках великих накопичень, в порядку взаємодії залучаються також і представники Національної поліції.

Зазначимо, що окрім патрулювання ділянок українсько-польського кордону, тилових маршрутів та залучення спільних нарядів у сервісних зонах пунктів пропуску, прикордонники обох держав також спільно діють під час різного роду пошукових ситуацій у прикордонні. З метою комфортного та швидкого перетину кордону просимо за можливості обирати більш вільні пункти пропуску. Інформацію про стан завантаженості основних пунктів пропуску ви можете знайти на сторінці «Західний кордон» в мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon

Також можете переглянути веб-камери в режимі «онлайн» на Інтернет-сторінці Держприкордонслужби України: http://dpsu.gov.ua/ua/static_page/713.htm

Про це повідомили сьогодні, 9 червня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу