Українська Федерація Америки реалізовуватиме соціально важливі проекти на Львівщині

15:42 7 квітня 2015 р.


Фото: зі сторінки Української Федерації Америки в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, Українська Федерація Америки реалізовуватиме в нашій областіукраїнсько-американські проекти з допомоги в галузі охорони здоров’я та соціального захисту населення у надзвичайних ситуаціях.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 7 квітня, «Щоденному Львову»:

«Українська Федерація Америки реалізовуватиме на Львівщині українсько-американські проекти з допомоги в галузі охорони здоров’я та соціального захисту населення у надзвичайних ситуаціях. Питання співпраці у цій сфері обговорили у понеділок, 6 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка з делегацією УФА, на чолі з її президентом Зенею Черник.

Олег Синютка запевнив представників УФА у повній підтримці регіональної влади в реалізації усіх запропонованих програм. Зокрема, проекту з протезування, що повинен покращити систему надання допомоги людям з особливими потребами. Під час зустрічі йшлося також про проект з екстреного реагування –поліпшення системи екстреної служби допомоги «112». Ще один проект – «Дитяче здоров’я», передбачає візит американських медиків до України та стажування лікарів зі Львова у клініках США для отримання досвіду допомоги дітям зі захворюваннями аутизму.

Українська Федерація Америки − неприбуткова благодійна організація, заснована 1991 року. За час своєї діяльності Федерація передала в Україну медичне обладнання та медикаменти на суму декілька мільйонів доларів США.

Окрім того, УФА організовує безкоштовне лікування українських дітей за кордоном. Упродовж останнього року УФА забезпечила безкоштовне лікування та реабілітацію у клініках США понад 20-м важкопораненим під час Революції Гідності та зі зони АТО».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу