Українська Федерація Америки реалізовуватиме соціально важливі проекти на Львівщині

15:42 7 квітня 2015 р.


Фото: зі сторінки Української Федерації Америки в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, Українська Федерація Америки реалізовуватиме в нашій областіукраїнсько-американські проекти з допомоги в галузі охорони здоров’я та соціального захисту населення у надзвичайних ситуаціях.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 7 квітня, «Щоденному Львову»:

«Українська Федерація Америки реалізовуватиме на Львівщині українсько-американські проекти з допомоги в галузі охорони здоров’я та соціального захисту населення у надзвичайних ситуаціях. Питання співпраці у цій сфері обговорили у понеділок, 6 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка з делегацією УФА, на чолі з її президентом Зенею Черник.

Олег Синютка запевнив представників УФА у повній підтримці регіональної влади в реалізації усіх запропонованих програм. Зокрема, проекту з протезування, що повинен покращити систему надання допомоги людям з особливими потребами. Під час зустрічі йшлося також про проект з екстреного реагування –поліпшення системи екстреної служби допомоги «112». Ще один проект – «Дитяче здоров’я», передбачає візит американських медиків до України та стажування лікарів зі Львова у клініках США для отримання досвіду допомоги дітям зі захворюваннями аутизму.

Українська Федерація Америки − неприбуткова благодійна організація, заснована 1991 року. За час своєї діяльності Федерація передала в Україну медичне обладнання та медикаменти на суму декілька мільйонів доларів США.

Окрім того, УФА організовує безкоштовне лікування українських дітей за кордоном. Упродовж останнього року УФА забезпечила безкоштовне лікування та реабілітацію у клініках США понад 20-м важкопораненим під час Революції Гідності та зі зони АТО».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу