Україна збільшила чисельність військ і посилила систему ППО на сході та півдні (відео)

14:20 2 вересня 2016 р.

За словами речника міністерства оборони України Олексія Чернобая, сухопутні війська, які несуть основне навантаження з виконання завдань АТО, суттєво збільшили свій бойовий потенціал, частку бойових посад та бойового забезпечення у складі бойових бригад сухопутних військ збільшено з 55% до 70%.

На сході та півдні України нарощено систему протиповітряної оборони й збільшено чисельність кожного виду та роду військ Збройних сил. Про це повідомив сьогодні, 2 вересня, речник міністерства оборони України Олексій Чернобай на брифінгу в Києві.
За його словами,  з урахуванням наявних сил та засобів нарощено систему протиповітряної оборони у східних та південних регіонах. Окрім того, як запевнив Олексій Чернобай, в Україні нарощено чисельність кожного виду та роду військ Збройних сил та суттєво збільшено їх бойовий потенціал, зокрема – сформовано нові військові частини та органи військового управління.
За словами речника міністерства оборони України, сухопутні війська, які несуть основне навантаження з виконання завдань АТО, суттєво збільшили свій бойовий потенціал, частку бойових посад та бойового забезпечення у складі бойових бригад сухопутних військ збільшено з 55% до 70%. А в повітряних силах проведено нарощування бойового складу зенітно-ракетних військ, збільшено кількість справної авіатехніки за рахунок постачання з вітчизняних підприємств відремонтованих, нових та модернізованих бойових літаків.
Також, як зазначив речник Олексій Чернобай, в українській армії триває переозброєння радіотехнічних бригад сучасними радіоелектронними засобами вітчизняного виробництва. Разом з тим, триває відновлення військово-морських сил – наразі проводяться заходи з нарощування спроможності надводних сил, за результатами яких уже відновлено чотири бойові кораблі та сім катерів.
Після завершення державних випробувань очікується прийняття до складу ВМС України двох малих броньованих катерів. До кінця року очікується завершення будівництва ще чотирьох таких катерів.
Про це повідомив сьогодні, 2 вересня, кореспондент інформаційної агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу