Україна вперше направила миротворців у Малі

14:15 23 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: thebabel.com.ua

П’ятеро українських миротворців вперше долучилися у вівторок, 23 липня, до виконання завдань Багатопрофільної інтегрованої Місії ООН зі стабілізації в Малі.

Як повідомили у вівторок, 23 липня, в прес-службі міністерства оборони України, про це розповів під час брифінгу в «АрміяInform» заступник начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генштабу ЗСУ полковник Валентин Левчик. За його словами, на даний момент 61 представник українського національного персоналу виконує завдання в місіях ООН, НАТО та спільних миротворчих силах у таких країнах».

Зокрема, у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго – 12 українських миротворців, Місії ООН у Косово – двоє,  Місія ООН у Республіці Південний Судан – четверо, Тимчасових сил ООН із забезпечення безпеки в Аб’єй – шестеро, Сил ООН з підтримання миру на Кіпрі – один,  Тренувально-дорадчої місії НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан – 21, Багатопрофільної інтегрованої Місії ООН зі стабілізації у Малі – п’ятеро, Спільних миротворчих сил в зоні безпеки Придністровського регіону Республіки Молдова – 10 військових спостерігачів.

«Висока оцінка від міжнародних партнерів стала основним підґрунтям для постійного запрошення України до участі в новостворюваних та вже існуючих миротворчих місіях, а також для розширення географії залучення Збройних Сил України до миротворчої діяльності в усьому світі», – повідомив представник Генштабу ЗС України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини