Угоди про вивезення сміття зі Львова ще не підписані, – ЛМР

14:08 24 квітня 2017 р.

Андрій Садовий «має велику надію, що зможе повністю очистити місто».

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив у понеділок, 24 квітня: «На сьогодні орієнтовно 20% майданчиків міста Львова є переповнені. Це краще, ніж те, що ми мали минулого тижня. Динаміка позитивна. Маю велику надію, що після підписання меморандуму, яке відбулось в п’ятницю, ми зможемо повністю очистити місто і будемо мати можливість системно вивозити відходи впродовж цього і наступного року».

Він також розповів: «Наразі ще угоди не підписані, ми лише підписали Меморандум, де ми визначили міста, об’єм і на цьому тижні будемо укладати конкретні угоди. Перевізники возять у ті міста, де були раніше досягнуті домовленості. Частина відходів вивозиться в інші регіони, де є домовленості».

Андрій Садовий також зазначив: «Хочу вірити, що ця сміттєва блокада відійде в історію, і більше таких негативних речей не буде для іміджу Львова і України. З містами ведемо дискусії, бо в деяких містах є рішення сесій, які суперечать меморандуму. Якщо є спільна позиція органів місцевого самоврядування, державної влади, якщо ми всі разом, тоді проблем не буде». 

Про це повідомили сьогодні, 24 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури, наразі місто має підписані угоди з 5 містами Львівської області щодо вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Але це угоди, укладені ще раніше».

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу