Учасники війни отримали на Львівщині 4606 земельних ділянок, – ЛОДА

13:20 7 жовтня 2016 р.

Найбільше наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО видано Держгеокадастром Львівщини у Пустомитівському районі.

У прес-службі обласної державної адміністрації запевнили сьогодні, 7 жовтня, що з початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у Львівській області військовослужбовці, їх сім`ї отримали у власність 4606 земельних ділянок загальною площею 963 гектари, призначених для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства. З цієї кількості рішень, головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області видано 2926 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 609 гектарів.

Вонирозташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2673 земельних ділянок), особистого селянського господарства (223 земельні ділянки) та індивідуального дачного будівництва (30 земельних ділянок).

Ще 1680 земельних ділянок, в межах населених пунктів, військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1444 земельні  ділянки).

Начальник Львівського обласного управління Держгеокадастру Андрій Кавецький зазначив: «Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок».

Загалом Львівським обласного управлінням Держгеокадастру Держгеокадастру надано учасникам АТО та членам їх сімей 6002 дозволи на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 2387 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше Держгеокадастром Львівщини видано наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО у Пустомитівському (1096), Жовківському (869) та Бродівському районах (586) Львівської області. Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини у рубриці «Учасникам АТО».

dailylviv.com

До теми

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу