Учасники урядової наради у Львові визначають маршрутну карту ресурсів

17:30 21 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко вважає: ««Насамперед маємо визначити потреби у спеціалістах, перевізниках і техніці, необхідних для вивезення сміття з міста».

Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко наголосив сьогодні, 21 червня, під час робочої поїздки до Львова: «Потужна і креативна громада Львова потребує допомоги держави у вирішенні проблем зі сміттям. Але при цьому держава не може переглядати чи скасовувати реформу децентралізації, яку реалізує вже три роки. Бюджетна і податкова децентралізація передбачає делегування повноважень і відповідальності».

Урядовець також запевнив: «Відпрацьовується маршрутна карта, яка визначає відповідальних посадових осіб і встановлює терміни. Таким чином буде забезпечено публічне звітування: хто, що і на якому етапі виконує. Маршрутна карта визначає першочергові дії, а також короткотермінові і довготермінові заходи».

Віце-прем’єр також вважає: «Насамперед маємо визначити потреби у спеціалістах, перевізниках і техніці, необхідних для вивезення сміття з міста. Наразі на сміттєвих майданчиках Львова знаходиться близько 6 тисяч тонн сміття. Питання потрібно вирішувати. Зростає температура і зростає можливість інфекційних захворювань. Необхідно організувати роботу таким чином, аби утримувати ситуацію до завершення будівництва полігону».

Геннадія Зубко також зазначив: «Укороткострокових планах – з’ясувати можливості будівництва тимчасового полігону на території Львівської області або Львова. Перед приїздом ми пропрацювали питання по кожному сміттєзвалищу по районах у Львові. Є питання щодо Сихівського, Франківського, Шевченківського районів, які найбільше потерпають від неорганізованої роботи із вивезення сміття. Маємо визначену кількість полігонів поблизу Львова. Відпрацьовано питання у рамках підписаного меморандуму із міськими головами Львівщини щодо можливості вивезення сміття до наявних полігонів».

Геннадій Зубко також висловив подяку міським головам Львівщини за активну роботу із виконання укладеного меморандуму, й запевнив, що активно долучиться до того, щоб сусідні області підставили плече Львову, підписавши договори на прийом твердих побутових відходів. Своєю чергою, голова Львівської ОДА Олег Синютка переконаний, що сьогодні всім разом треба об’єднатися для забезпечення вивезення сміття з території Львова, припинити переводити суто господарське питання у політичну площину з намаганнями отримати політичні дивіденди шляхом надання неправдивої інформації в інформаційний і громадський простір.

Очільник Львівщини зазначив: «Упевнений, що після сьогоднішньої наради міський голова Львова обов’язково повинен поїхати безпосередньо до громад тих населених пунктів, які можуть прийняти ТПВ з обласного центру. Ми готові від облдержадміністрації також взяти участь у таких зустрічах, щоб переконувати громади у тому, що іншого виходу сьогодні для порятунку Львова – не існує», - заявив очільник області».

«Крім того, Олег Синютка наголосив, що на території, яку ОДА передала в користування місту біля ТЕЦ-2, треба облаштувати необхідні можливості, щоб врегулювати проблему вивозу твердих побутових відходів зі Львова не одноразово, а на постійній основі аж до будівництва сміттєпереробного заводу», – повідомили також сьогодні, 21 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

11:59 15 квітня 2021 р.

Для захисту історичного центру Львова хочуть відновити ДІАЗ, який ліквідував Синютка

Учора, 14 квітня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося перше засідання робочої групи, яка обговорила можливість відновлення Державного історико-архітектурного заповідника у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу