Учасники Операції об’єднаних сил отримуватимуть більшу винагороду | Новини Львова

Учасники Операції об’єднаних сил отримуватимуть більшу винагороду

11:45 8 травня 2019 р.

  • 0


Фото: censor.net.ua

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про збільшення винагород за участь в Операції об’єднаних сил.

Про це повідомили в середу, 8 травня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці: Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про збільшення з 1 травня 2019 року розмірів винагород за участь у Операції об’єднаних сил на п’ять тисяч гривень військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, й на одну тисячу гривень – в інших районах проведення Операції об’єднаних сил».

«Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції об’єднаних Ссил буде становити на першій лінії –27 300 гривень, в інших районах проведення операції – 16 800 гривень, командира взводу – на першій лінії від 31 100 гривень, в інших районах від 20 600 гривень, командира батальйону від 35 500 гривень, на першій лінії та від 25 000 гривень, в інших районах. Командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімальне грошове забезпечення у сумі 42 000 гривень, а в інших районах проведення операції – 31 500 гривень», – поінформували також у військовому відомстві.

«Підвищення відбувається в плановому порядку в межах передбачених у 2019 році в вержбюджеті коштів на утримання Збройних Сил за напрямом видатків на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям та не потребує додаткового виділення бюджетних коштів або перерозподілу з інших статей видатків», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:25 4 серпня 2020 р.

Радник Авакова запропонував воєнізовану охорону в пасажирських поїздах

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко назвав умови, за яких поліція може патрулювати поїзди в Україні. Також він запропонував інший варіант забезпечення безпеки під час руху.

Рубрика: Ситуації

17:15 4 серпня 2020 р.

У Львові відкрили перший з 5-ти питних фонтанчиків, які коштуватимуть майже 600 тис грн

ЛМКП «Львівводоканал» завершило встановлення питного фонтанчика на площі Ринок. Встановлений фонтан є двосекційним і ним можуть користуватися люди з інвалідністю та діти. Лабораторія Львівводоканалу провела аналізи води — вона відповідає усім нормам та стандартам.

Рубрика: Ситуації

15:03 4 серпня 2020 р.

На Львівщині електровоз наїхав на сплячого чоловіка

3 серпня у Яворівський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що близько 15:00 на перегоні «Затока-Янтарне» електровоз сполученням «Клепарів-Шкло» скоїв наїзд на чоловіка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу