Учасники конкурсу мікропроектів на Львівщині отримали ще 7,3 млн. гривень

10:45 19 вересня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Цього тижня на виконання Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку спрямували 7,3 млн. гривень, а з початку року з обласного бюджету спрямували 39,9 млн. гривень, що становить 57,2% до запланованого обсягу».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили також сьогодні, 19 вересня: «За цією програмою в результаті проведеного конкурсу визначено до фінансування 620 об’єктів на суму 69,8 млн. гривень. Особливістю цієї програми є те, що органи місцевого самоврядування забезпечують співфінансування витрат на її виконання в розмірі 50%. В межах реалізації цієї програми добре організована робота з виконання робіт та освоєння бюджетних коштів у Дрогобичі, Самборі й Червонограді, а також у Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Миколаївському, Перемишлянському, Радехівському,  Сколівському та Сокальському районах. В повному обсязі виконані роботи та освоєні кошти у Судововишнянській об’єднаній територіальній громаді. Однак є відставання з виконанням робіт і освоєнням коштів у Пустомитівському  районі й Міженецькій та Давидівській ОТГ».

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу