Учасники конкурсу мікропроектів на Львівщині отримали ще 7,3 млн. гривень

10:45 19 вересня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Цього тижня на виконання Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку спрямували 7,3 млн. гривень, а з початку року з обласного бюджету спрямували 39,9 млн. гривень, що становить 57,2% до запланованого обсягу».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили також сьогодні, 19 вересня: «За цією програмою в результаті проведеного конкурсу визначено до фінансування 620 об’єктів на суму 69,8 млн. гривень. Особливістю цієї програми є те, що органи місцевого самоврядування забезпечують співфінансування витрат на її виконання в розмірі 50%. В межах реалізації цієї програми добре організована робота з виконання робіт та освоєння бюджетних коштів у Дрогобичі, Самборі й Червонограді, а також у Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Миколаївському, Перемишлянському, Радехівському,  Сколівському та Сокальському районах. В повному обсязі виконані роботи та освоєні кошти у Судововишнянській об’єднаній територіальній громаді. Однак є відставання з виконанням робіт і освоєнням коштів у Пустомитівському  районі й Міженецькій та Давидівській ОТГ».

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу