Учасники громадського слухання ініціювали внесення змін у генплан Львова

11:15 25 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львові відбулося громадське слухання щодо врегулювання окремих актуальних питань, які турбують мешканців вулиці Топольної.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Це, зокрема, внесення змін у генплан Львова, ремонт дороги мережі вулиць Топольної й Гордієнка та Топольних провулків у 2020 році. Слухання ініціювали мешканці. Зокрема – Михайло Лишак».

«На слуханні були присутні представники ЛМР, громадські активісти, представники забудівельників – Спортивно-торгового комплексу «Спартак» і будівельної компанії «Avalon Inc». До громадського слухання, окрім активних представників громади, долучилися мешканці вулиці Мазепи, Заозерних провулків. Почали слухання з обговорення питання ремонту доріг на вулицях Топольній, Гордієнка й Мазепи та в Топольних провулках», – поінформували також на порталі депутатів.

Михайло Лишак зазначив: «Питання ремонту шляхів – дуже актуальне для нас. Сподіваємося, що ми зможемо пройти всі необхідні етапи для того, щоб у 2020 році розпочати ремонт цієї мережі доріг».

«Громада активно вносила свої пропозиції, які стосувалися, зокрема, влаштування безпеки на дорозі. А присутні представники забудівельних фірм, які здійснюють забудову на цій території, запевнили, що готові інвестувати у розвиток інфраструктури, зокрема, будівництво дороги на вул. Топольній», – розповіли також на порталі депутатів.

«За словами ініціатора, наступним не менш важливим для громади є питання, яке вона намагається вирішити протягом десятиріч – це питання приватизації земельних ділянок, «які вони не можуть приватизувати у зв’язку з тим, що по наших садибах, будинках, городах по дорогах, якими ми користуємося, була запроектована дорожня розв’язка внутрішнього малого кільця», – повідомили також на порталі депутатів.

Михайло Лишак розповів: «Учасники слухання проголосували за пропозицію ініціювати зміни у генеральний план Львова з перенесення частини транспортної розв'язки, запроектованої на вулиці Голоско, далі від садиб, щоб реалізувати своє право на приватизацію своїх будинків. Уже виховано чотири-п’ять поколінь, а люди не мають офіційних документів на своє житло».

«На завершення слухання завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Дзвенислава Челепіс зазначила, що тепер у п’ятиденний термін до ЛМР має бути переданий протокол за результатами слухання», – поінформували також на порталі депутатів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини