Учасники громадського обговорення у Львові попросили призупинити забудову

14:00 29 серпня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові спільно з мешканцями та забудовником обговорили питання будівництва багатоквартирного будинку в кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско»

Про це повідомили в четвер, 29 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «За дорученням міського голови Львова, сьогодні відбулось громадське обговорення питання будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянка № 8-9-10). Участь в обговоренні взяли члени виконавчого комітету ЛМР, мешканці району, експерти, проектанти, власники об’єкта обговорення, представники ЛМР, а також міський голова Львова Андрій Садовий».

«Мешканці поставили під час дискусії питання про забезпечення дошкільною освітою дітей, які живуть у мікрорайоні. За словами мешканців, садок, який запроектував забудовник, не покриє потреби мікрорайону. Також обговорили питання транспортного сполучення вулиці Малоголосківської», – поінформували також у міськраді.

Міський голова зазначив: «Розумію, що у вас є переживання щодо інфраструктури, бо будівництво ведеться. Ви хочете мати гарантію для дітей, щоб мати де нормально жити, вчитись і відпочити. Я пропоную підготувати загальну карту існуючого стану, що є у планах запроектовано, я хочу бачити, де тут буде школа, садок. Я хочу бачити реальний стан і що має бути в ідеалі, щоб люди себе тут комфортно почували. Мова йде про те, щоб були дороги, хідники, доріжки, щоб був садок, центр соціальної підтримки. Також важливим є питання озеленення».

«Мешканці також поставили питання щодо озеленення мікрорайону. Міський голова зазначив, що важливо розглянути в комплексі питання мікрорайону, що тут планується будувати, і які є потреби мешканців», – розповіли також у міськраді.

«Мешканці озвучили пропозиції щодо облаштування амбулаторії сімейної медицини, а також облаштування дорожнього покриття на цих бічних вулицях. Мешканці попросили не видавати містобудівних умов та обмежень допоки не будуть обговорені всі питання мешканців», – повідомили також у міськраді.

«Відтак, мешканці попросили призупинити забудову. Однак забудовник попросив не робити компанію заручником вимог мешканців. Забудовник аргументував, що юридичних підстав призупиняти будівництво немає», – поінформували також у міськраді.

Міський голова зазначив: «Максимальна підтримка мешканцям, але не треба піддаватись на пропозиції криміналітету. Має бути розуміння, що зробити, як і за які кошти. Люди мають землю і будують тут житло. Підтримую мешканців. Ситуація мене не задовільняє. Але є закон. Компанія звертається, і в певну кількість днів має отримати відповідь. Дійсно, перше треба будувати дороги».

«Відтак, міський голова запропонував зустрітись з мешканцями окремо, без участі представників сумнівних організацій. За підсумками обговорення, вирішено розглянути питання інвестиційного внеску на виконавчому комітеті, який відбудеться завтра», – розповіли також у міськраді.

«Зокрема, питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянка № 8-9-10)» є в порядку денному засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, яке має відбутись завтра, 30 серпня. Мова йде про нове будівництво в обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянка № 8-9-10)», – повідомили також у міськраді.

«Замовником будівництва є ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс». Земельна ділянка знаходиться у зоні Ж-3. Це зона багатоповерхової житлової забудови (п’ять-дев’ять поверхів) відповідно до рішення виконавчого комітету №737 «Про затвердження внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском» від 18 серпня 2017 року. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах – не вище 38,50 м у стінах. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 37%», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу