Учасники громадського обговорення схвалили проект бюджету Львівщини

17:00 18 грудня 2017 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

За словами директора департаменту фінансів Львівської ОДА Олега Демківа, структуру доходів обласного бюджету на 2018 рік складуть податки і збори – 22%, освітня субвенція – 2%, медична субвенція – 10%, додаткова дотація – 5% та соціальні субвенції – 61%.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в понеділок: «Сьогодні, 18 грудня, відбулось громадське обговорення проектів обласного бюджету і Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік.
Відтак, постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики розглянула і погодила проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік».
«За словами директора департаменту фінансів Львівської ОДА Олега Демківа, структуру доходів обласного бюджету на 2018 рік складуть податки і збори – 22%, освітня субвенція – 2%, медична субвенція – 10%, додаткова дотація – 5% та соціальні субвенції – 61%. Водночас, Олег Демків зазначив, що у 2017 році до місцевих бюджетів надійдуть кошти у розмірі 13,2 млрд. гривень податків та зборів. Окрім того, у межах громадських обговорень депутати підтримали проект Програми соціально-економічного та культурного  розвитку  області на наступний рік», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.
 

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу