Учасники АТО отримали на Львівщині 4047 ділянок, – ЛОДА

12:35 22 липня 2016 р.

  • 0


Фото: vidomosti-ua.com

Держгеокадастром Львівщини видано 2648 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 459 гектарів.

«З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками військовослужбовці, їх сім`ї отримали у власність 4047 земельних ділянок загальною площею 714 га. Вони призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства», – запевнили сьогодні, 22 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Про це повідомляють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області. З цієї кількості рішень Держгеокадастром Львівщини видано 2648 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 459 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів.

Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2476 ділянок), особистого селянського господарства (145 ділянок) та індивідуального дачного будівництва (27 ділянок). 

Начальник Львівського обласного управління Держгеокадастру Андрій Кавецький зазначмв: «Для нашої служби робота з надання земельних ділянок для захисників України залишається одним із пріоритетних завдань. Працівники Держгеокадастру Львівщини завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок».

Загалом Львівським обласним управлінням Держгеокадастру надано учасникам АТО 5559 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1992 гектари. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше Держгеокадастром Львівщини надано наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО у Пустомитівському (1043 ділянки) та Жовківському районах (783 ділянки) Львівської області. Ще 1399 земельних ділянок у межах населених пунктів військовим надали відповідно до рішень місцевих рад. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1229 ділянок).

Ознайомитися з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці «Учасникам АТО» (http://lvivska.land.gov.ua/ato/)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу