Учасники АТО отримали на Львівщині 4047 ділянок, – ЛОДА

12:35 22 липня 2016 р.


Фото: vidomosti-ua.com

Держгеокадастром Львівщини видано 2648 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 459 гектарів.

«З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками військовослужбовці, їх сім`ї отримали у власність 4047 земельних ділянок загальною площею 714 га. Вони призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства», – запевнили сьогодні, 22 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Про це повідомляють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області. З цієї кількості рішень Держгеокадастром Львівщини видано 2648 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 459 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів.

Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2476 ділянок), особистого селянського господарства (145 ділянок) та індивідуального дачного будівництва (27 ділянок). 

Начальник Львівського обласного управління Держгеокадастру Андрій Кавецький зазначмв: «Для нашої служби робота з надання земельних ділянок для захисників України залишається одним із пріоритетних завдань. Працівники Держгеокадастру Львівщини завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок».

Загалом Львівським обласним управлінням Держгеокадастру надано учасникам АТО 5559 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1992 гектари. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше Держгеокадастром Львівщини надано наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО у Пустомитівському (1043 ділянки) та Жовківському районах (783 ділянки) Львівської області. Ще 1399 земельних ділянок у межах населених пунктів військовим надали відповідно до рішень місцевих рад. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1229 ділянок).

Ознайомитися з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці «Учасникам АТО» (http://lvivska.land.gov.ua/ato/)».

dailylviv.com

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу