Учасників війни перевірить у Львові спеціальна комісія

15:15 7 жовтня 2016 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував прийняту у вівторок на сесії міської ради ухвалу про матеріальне та фінансове забезпечення учасників АТО за рахунок коштів міського бюджету.

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в прес-службі міськради, де також цитують сказане міським головою: «Ми вийшли на компроміс, який у вівторок було одноголосно затверджено міською радою. Місто впродовж чотирьох років закладе кошти на матеріальну компенсацію бійцям АТО та їхнім родинам в розмірі 100 тисяч гривень кожному. Кошти отримають ті військові, які не будуть забезпечені земельними ділянками в межах області.

Андрій Садовий також зазначив: «Для міста це означатиме видатки в сумі 400 мільйонів гривень протягом чотирьох років. Це немалі кошти для місцевого бюджету. І я дуже сподіваюсь, що держава згадає про свої обіцянки і долучиться до фінансування цієї програми».

Міський голова також наголосив, що всі списки бійців АТО пройдуть окрему перевірку спеціальною комісією, в яку входитимуть в тому числі і військові. За його словами. під програму не підпадатимуть ті чиновники чи силовики, які провели в зоні АТО по кілька днів, що дозволило їм отримати формальний статус учасника бойових дій».

dailylviv.com

До теми

15:29 3 грудня 2020 р.

Побачення у в'язниці: уряд змінив умови

Уряд змінив умови відвідування засуджених та осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також надання таким особам побачень з родичами, адвокатами та іншими особам.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу