Учасникам війни спростили у Львові процедуру отримання довідок

15:25 17 листопада 2016 р.

У Львові зареєстровані 61 інвалід війни третьої групи.

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 17 листопада, що Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій спростив процедуру отримання двох довідок, які необхідні учасникам бойових дій для подачі документів на виплату одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб у розмірі 100 тисяч гривень з міського бюджету Львова і на включення до списків на отримання земельної ділянки за межами Львова. Зокрема, учаснику бойових дій не потрібно звертатись в інші установи по довідки про те, що йому не надавалася у власність земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку і довідку про перебування на квартирному обліку для учасників АТО – достатньо принести заяву і весь пакет документів, а вищевказані довідки Центр замовляє сам.

У прес-службі міськради також опублікували перелік документів, які потрібно принести, й зазначили, що пункт 5 та пункт 8 Центр бере на себе. Це, зокрема: копії паспорта учасника АТО (1, 2, 10, 11 сторінки) та ідентифікаційного коду; довідка (форма № 2) про склад сім’ї та реєстрацію (дійсна протягом 1 місяця з моменту видачі), видана підприємством-балансоутримувачем житлового будинку, в якому зареєстровані заявники; копія посвідчення учасника бойових дій; копія довідки про безпосередню участь в АТО; копія довідки про те, що особі не надавалася у власність земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку, видана Головним Управлінням

держземагентства у Львівській області; копія посвідчення інваліда війни (при наявності).

копія свідоцтв про народження дітей (для підтвердження статусу багатодітного батька) ; довідка з міської ради про перебування на квартирному обліку для учасників АТО (при наявності) ; копія посвідчення дитини-інваліда (при наявності) ; банківські реквізити.

У прес-службі міськради також нагадали, що першочергове право скористатись програмою допомоги учасникам війни мають: інваліди війни третьої групи і самотні учасники АТО, які мають на утриманні неповнолітніх дітей; у другу чергу – багатодітні батьки та батьки, які мають на утриманні дитину з інвалідністю. Станом на 1 жовтня 2016 року у Львові зареєстровано 61 інвалід війни третьої групи, четверо самотніх батьків учасників АТО, 70 багатодітних сімей учасників АТО, 31 учасник АТО, який виховує дитину-інваліда, й кожен із них мають можливість отримати одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових потреб вже в цьому, 2016-му році, якщо звернуться до Центру з відповідною заявою до 28 листопада.

Якщо зазначені категорії подадуть документи пізніше зазначеної дати, виплата буде здійснена вже у 2017 році. Детальну інформацію та відповіді на всі питання можна отримати в Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарській 41, або за телефонами (032) 254-61-16; 067 962 83 25 та 063 434 65 46.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини