У зоні АТО не вистачає грілок та снігоступів
17:54 17 листопада 2015 р.
Намет під час бойових дій має бути вкопаний в землю наполовину своєї висоти.
Відео: Львівський прес-клуб
Про це сьогодні, 17 листопада, під час дискусії на тему:
«Захист військових від холоду та створення їм побутового комфорту в польових умовах. Досвід НАТО», яка відбулася у Львівському прес-клубі,
повідомив офіцер Регіонального медіа-центру Міноборони України (м. Львів), підполковник Збройних сил України Володимир Скоростецький.
- Минулого року в нашому таборі довелося влаштовувати місце для проживання. На вулиці тоді було мінус 20. Наш намет дуже врятувала пічка, яку подарували волонтери. В наметі постійно проживало 12 осіб, - каже він.
За словами підполковника, який кілька днів тому повернувся з зони АТО, переважно, взимку там військовослужбовці живуть в землянках і бліндажах.
- Кожен будує в силу своїх можливостей, але з дотриманням норм фортифікації: мають бути укріплені стіни і стеля в кілька накатів. Це вже залежить від тих будівельних матеріалів, які є у підрозділу. Зазвичай, централізовано підвозять деревину діаметром сантиметрів 30 і з неї будуть. Можливі варіанти будівництва з блоків, - каже він.
Крім того, волонтери привозять на передову збірні будиночки, де можуть жити тридцять осіб. Там одне ліжко – на трьох. Поки один спить, інший служить, третій просто відпочиває, - каже підполковник ЗСУ.
Також, за словами Володимира Скоростецького, зараз в зоні АТО є військові склади, куди регулярно, просто з виробництва, привозять військовий одяг та взуття.
- А ось чого не вистачає, так це грілок для рук та ніг і снігоступів. Під час ведення бойових дій, особливо на передових позиціях, під час переміщення високим снігом, кожен військовослужбовець мав би мати щось подібне, - каже він.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook