У жовтні на Львівщині правоохоронцям добровільно здали 283 одиниці вогнепальної зброї

13:24 4 листопада 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Як повідомили у вівторок у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, громадяни принесли його співробітникам 81 одиницю зброї армійських зразків, 28 – мисливської нарізної зброї, 174 – мисливської гладкоствольної, 111 газових пістолетів і револьверів, 11 пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, а також боєприпаси до вогнепальної зброї різних калібрів.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 4 листопада, що в жовтні на Львівщині правоохоронцям добровільно здали 283 одиниці вогнепальної зброї. У повідомленні також конкретизують:

«З 1 по 31 жовтня на території міста Львова та області правоохоронці проводили місячник добровільної здачі зброї. За цей період часу громадяни мали можливість здати органам внутрішніх справ незареєстровану зброю та уникнути кримінальної відповідальності. Більш того, за цей місяць часу власник незареєстрованої зброї мав можливість зареєструвати її у особисту власність, після оформлення відповідних документів.

«До ОВС Львівщини добровільно здано 283 одиниці вогнепальної зброї, а саме: 81 одиницю зброї армійських зразків, 28 одиниць мисливської нарізної зброї, 174 одиниць мисливської гладкоствольної. Також здано 111 газових пістолетів і револьверів, 11 пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, а також боєприпаси до вогнепальної зброї різних калібрів», – розповів начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Андрій Гребенюк.

 Вкотре зазначаємо, що згідно зі ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу карається позбавленням волі на строк до семи років».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу