У Жовкві на Львівщині внесли зміни в схему дорожнього руху

11:10 13 червня 2019 р.


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

На міжнародній автомобільній дорозі «М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська» внесли зміни в організацію дорожнього руху при в’їзді у Жовкву.

Про це повідомили на сайті Служби автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли: «Там продовжуються роботи із влаштування кільцевої транспортної розв’язки – виконуються роботи з влаштування асфальтобетонного дорожнього покриття по кільцевій розв’язці і завершуються роботи зі встановлення бортового каменю. Попереду – заходи безпеки дорожнього руху. Рух транспортних засобів уже здійснюється згідно нової схеми організації дорожнього руху, про яку інформують відповідні дорожні знаки».

«У цьому році вже влаштовано транспортну розв’язку типу «кільце» на автомобільній дорозі державного значення «Західний обхід міста Львова» у селі Сокільники. Роботи виконуються з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, адже, при існуючих умовах на деяких ділянках через постійне збільшення інтенсивності руху транспорту дорожній рух ускладнюється», – поінформували також на сайті Служби автомобільних доріг у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу