У Жовкві на Львівщині внесли зміни в схему дорожнього руху

11:10 13 червня 2019 р.

  • 0
  • 672


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

На міжнародній автомобільній дорозі «М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська» внесли зміни в організацію дорожнього руху при в’їзді у Жовкву.

Про це повідомили на сайті Служби автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли: «Там продовжуються роботи із влаштування кільцевої транспортної розв’язки – виконуються роботи з влаштування асфальтобетонного дорожнього покриття по кільцевій розв’язці і завершуються роботи зі встановлення бортового каменю. Попереду – заходи безпеки дорожнього руху. Рух транспортних засобів уже здійснюється згідно нової схеми організації дорожнього руху, про яку інформують відповідні дорожні знаки».

«У цьому році вже влаштовано транспортну розв’язку типу «кільце» на автомобільній дорозі державного значення «Західний обхід міста Львова» у селі Сокільники. Роботи виконуються з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, адже, при існуючих умовах на деяких ділянках через постійне збільшення інтенсивності руху транспорту дорожній рух ускладнюється», – поінформували також на сайті Служби автомобільних доріг у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:45 18 вересня 2019 р.

На Львівщині тренують спецпризначенців Молдови

Воїни 3-го полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго Сил спеціальних операцій ЗС України провели під час командно-штабної фази міжнародних навчань «Rapid Trident-2019» реальне тренування з представниками Збройних сил Молдови.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300

18:30 18 вересня 2019 р.

На сесії Львівської міськради розглянуть 251 питання

У четвер, 19 вересня, о 10.00 в актовій залі Шевченківської районної адміністрації на вулиці Липинського (№11) розпочнеться пленарне засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 399

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу