У Залізничному районі Львова відновлять дороги, хідники й двори ще на три мільйони гривень

13:56 20 липня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Ремонтні роботи відбуватимуться на вулицях Вигоди, Кульчицької, Зимновідській і Білогорщі.

Як повідомив заступник начальника відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Михайло Ониськів, для відновлення хідників, міжквартальних доріг та дворів у Залізничному районі з міського бюджету скерували додатково три мільйони гривень. За його словами, за ці кошти заплановано відремонтувати хідники, міжквартальні дороги та двори на вулицях Вигоди, Кульчицької, Зимновідській, Білогорщі та ін.

Як Михайло Ониськів розповів також, що в Залізничному районі вже завершено роботи з відновлення тротуарів на вулиці Патона (№2/3 та 2/5), а біля будинку №2/7 потрібно ще заасфальтувати дорогу. Він додав: «Заплановано було також відремонтувати тротуар на ділянці вулиць Головатого та Городоцької, але місцеві мешканці виступили проти цього. На їхню думку, ми співпрацюємо з приватним забудовником, і вони протестують проти проведення будь-яких робіт». 

Наразі у Залізничному районі відновлюють тротуар на вулиці Петлюри, 3. Вже найближчим часом планують розпочати реконструкцію скверу неподалік, яку відклали через проведення будівельних робіт. Також для скверу закуплять нові ліхтарі.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу