У ЦНАПах Львова - паспортний "бум"

15:50 13 березня 2017 р.

Найпопулярнішою послугою у Центрах надання адміністративних послуг є послуга з оформлення і видачі паспортів громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон.

Інформує прес-служба ЛМР.

Тому аби уникати черг і максимально забезпечити потреби відвідувачів, цьогоріч планують закупити додаткові робочі станції. Поки їх є по одній у кожному ЦНАПІ Львова. Про це розповіла директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

«Наближається літо, і всі хочуть замовити паспорти. Також, згідно зі змінами до законодавства, 14-річні та діти, які з батьками подорожують за кордон, також повинні мати паспорти. Тому зараз найзатребуваніша послуга – оформлення і видача паспортів. Ми не зупинятимемося на тій кількості робочих станцій, які є, бо в кожному ЦНАПі одне робоче місце не покриває потреби. В Сихівському, Шевченківському районі, до прикладу, велика кількість охочих скористатися цією послугою. Тому цього року плануємо закупівлю додаткових робочих станцій, для того щоб ця послуга дійсно була максимально комфортною. Зараз у Львові працює 5 таких станцій – у кожному ЦНАПі, за винятком Центру на пл.Ринок», - розповіла директор  департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу