У ЦНАПах Львова - паспортний "бум"

15:50 13 березня 2017 р.

  • 0

Найпопулярнішою послугою у Центрах надання адміністративних послуг є послуга з оформлення і видачі паспортів громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон.

Інформує прес-служба ЛМР.

Тому аби уникати черг і максимально забезпечити потреби відвідувачів, цьогоріч планують закупити додаткові робочі станції. Поки їх є по одній у кожному ЦНАПІ Львова. Про це розповіла директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

«Наближається літо, і всі хочуть замовити паспорти. Також, згідно зі змінами до законодавства, 14-річні та діти, які з батьками подорожують за кордон, також повинні мати паспорти. Тому зараз найзатребуваніша послуга – оформлення і видача паспортів. Ми не зупинятимемося на тій кількості робочих станцій, які є, бо в кожному ЦНАПі одне робоче місце не покриває потреби. В Сихівському, Шевченківському районі, до прикладу, велика кількість охочих скористатися цією послугою. Тому цього року плануємо закупівлю додаткових робочих станцій, для того щоб ця послуга дійсно була максимально комфортною. Зараз у Львові працює 5 таких станцій – у кожному ЦНАПі, за винятком Центру на пл.Ринок», - розповіла директор  департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу