У центрі Львові виникла тріщина на парапетній стінці будинку

10:40 24 червня 2019 р.

  • 0
  • 1230


Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

У Галицькій районної адміністрації запевнили, що будинок №26 на вулиці Князя Романа.

Голова Галицької районної адміністрації Львова повідомив у понеділок, 24 червня: «У будинку №26 на вулиці Князя Романа, 26 виявлено тріщину на парапетній стінці, тому частина стінки – під загрозою падіння. Будинок ми обгородили і викликали фахівців для обстеження стінки і прийняття рішення щодо подальших дій. Можливо будемо виносити цю ситуацію на розгляд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Своєю чергою, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк дала доручення керівникам районних адміністрацій провести обстеження технічного стану будинків».

Натомість на сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» опублікували фото з місця події й попередили: «Добрячий шматок може полетіти. Знизу – зупинка громадського транспорту!».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:40 13 листопада 2019 р.

У Львові перекрили вулицю Апостола

У середу, 13 листопада, перекрили до 22-ї години 8 червня 2020 року для проведення дорожньо-ремонтних робіт вулицю Апостала (на її ділянці від вулиці Курмановича до будинку №9а на вулиці Апостола).

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 99

09:05 13 листопада 2019 р.

«Тойота» збила на Львівщині насмерть пішохода

Водій автомобіля «Тойота Кемрі» зі Закарпаття збила 12 листопада близько 17:20 на автодорозі М-06 «Київ-Чоп» у селищі Верхнє Синьовидне на Сколівщині пішохода – місцевого жителя, який переходив проїжджу частину дороги у невстановленому місці.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 183