У центрі Львова теж розпочали реєструвати нові автівки

15:48 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Сервісні центри МВС розширюють перелік послуг, які надають у центрі Львова».

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівської міськради: «Зареєструвати новий транспортний засіб тепер можна не лише в оновленому центрі на вулиці Данила Апостола, а й у його відділені в приміщені ЦНАПу. Окрім цього тут з’явились й декілька інших послуг сервісних центрів МВС».

«З п’ятниці, 26 січня, у відділенні сервісних центрів МВС, яке працює у приміщенні ЦНАПу на вулиці Левицького, 67, окрім заміни посвідчення водія та видачі довідок про несудимість можна зареєструвати новий транспортний засіб; перереєструвати транспортний засіб, у зв’язку зі зміною прізвища/місця проживання фізичних осіб, зміною найменування/адреси юридичних осіб; зняти транспортний засіб з обліку у зв’язку з вибракуванням», – поінформували також у міськраді.

Керівник  регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександр Плашовецький розповів: «Вже більше двох місяців ми працюємо у приміщенні ЦНАПу, де  надаємо лише дві послуги – заміна посвідчення водія та видача довідок про несудимість. За цей час вже понад 1000 громадян отримали комфортний та швидкий сервіс в центрі Львова. Тому ми прийняли рішення збільшити перелік послуг в цьому відділенні і почали з тих, що не потребують створення додаткової інфраструктури як, скажімо, майданчик для експертного огляду».

«Перелік необхідних документів, вартість послуг та усю додаткову інформацію можна дізнатись на сайті сервісних центрів МВС у Львівській області lvv.hsc.gov.ua. у Львові також працює сучасний сервісний центр МВС нак вулиці Данила Апостола, 11. Тут можна отримати та замінити посвідчення водія, зареєструвати, перереєструвати та зняти з обліку транспортний засіб. Також працює екзаменаційний клас для складання іспитів зі знань правил дорожнього руху», – поінформували також у міськраді.

«Отримати консультації та додаткову інформацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-19-88, а також на офіційній сторінці в інтернет-мережі «Facebook», скористатися онлайн сервісами – на сайті lvv.hsc.gov.ua. Контакти – Сектор персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС у Львівській області, lvv.hsc.gov.ua, e-mail – rsc.lviv@gmail.com, телефон – 096-519-70-75 (Ярослав Альохін)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини