У центрі Львова припинили скандальну забудову

14:35 5 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 5 вересня, у Львові відбулось виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо будівництва в дворику на вулиці Лесі Українки, 7.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Фахівці виявили низку порушень і зазначили, що є захоплення території. Відтак, забудовник має припинити будівництво й узаконити всі проекти і дозвільні документи, а також демонтувати незаконну надбудову. ЛМР готує необхідні документи для скерування у відповідні органи щодо незаконних дій забудовника та приватних реєстраторів».

Заступник міського голови з питань безпеки міста Сергій Бабак зазначив: «Ця проблема вчора була озвучена на апаратній нараді, і міський голова доручив провести виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Була озвучена проблема, що один зі співвласників будівлі на Лесі Українки, 7 веде будівництво з порушенням законодавства».

Сергій Бабак також розповів: «Такі речі є неприпустимими, тому ми сьогодні разом із членами комісії та низкою інших дотичних фахівців вийшли на місце і побачили, що дійсно є низка порушень. Дивним чином, на підставі технічного паспорта було зареєстровано право власності на більші метри, хоча це має робитися тільки на підставі декларації. Тобто є передумови вважати, що тут була або службова недбалість, або злочинний умисел. Це ми будемо розслідувати».

Заступник міського голови з питань безпеки міста також повідомив: «Власник цієї будівлі нам усно заявив, що це було погоджено з усіма мешканцями, але мешканці заперечують: сказали, що жодної згоди на таке захоплення місць загального користування цьому співвласнику помешкання не давали. Тому знову є питання до тих, хто оформляв ці документи, – яким чином?».

Сергій Бабак також наголосив: «Чітко видно, що є захоплення території та порушення проекту, адже вони не мали права виходити за фундамент. Ми проведемо у найближчі дні ще протокольне засідання в міській раді за результатами цього виїзду. По факту, юридичний департамент буде займатися розслідуванням дій тих посадових осіб і тих реєстраторів, які зробили реєстрацію, не маючи на це підстав. Так само будуть вчинені всі необхідні судові дії щодо зупинення будови».

Заступник міського голови з питань безпеки міста також повідомив: «Ми погодили, що забудовник припиняє будь-які дії і повинен відкоригувати проект, який був, а також дати по-новому декларацію, забрати надбудову і те, що вийшло за фундамент, тобто зробити реконструкцію в межах належної йому частини будівлі. Він вийшов і по висоті, і по боковій частині, тому це самозахоплення»

Сергій Бабак також розповів: «Юристи вже готують документи для подання позову до суду, керівник районної адміністрації буде контролювати разом із мешканцями, щоб роботи не продовжувалися. Якщо забудовник порушуватиме домовленість, будемо діяти більш жорстко, залучатимемо «Муніципальну варту», поліцію. Також буде проведено службове розслідування щодо дій одного з посадовців Франківської адміністрації, який, працюючи на державній службі, консультував забудовника».

Очільник департаменту містобудування ЛМР і  начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові зазначив: «У 2015 році були видані містобудівні умови та обмеження. Відповідно, були видані дозволи. Об’єкт був введений в експлуатацію не в тому стані, що є. Люди зробили технічний паспорт, незаконно зареєстрували право власності».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:21 19 лютого 2020 р.

Спецпризначенці вперше поїдуть на «Military ski patrol 2020»

Майже два тижні на Львівщині тривала підготовка військовослужбовців Національної гвардії України до участі в міжнародних змаганнях «Military ski patrol 2020», які відбудуться вже цього місяця у місті Шклярська Поремба у Республіці Польща. Нацгвардія братиме участь у цих змаганнях уперше.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Завтра зранку прибуде літак з українцями з Уханя, - посольство

Спецпризначенці вперше поїдуть на «Military ski patrol 2020»

Прикордонника затримали за "тарифікацію" контрабандних сигарет

Суд дозволив юристам Козловського будувати ресторан у Стрийському парку

Керівництво військової частини у Львові приховало вбивство, - ДБР

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу