У центрі Львова планують суттєво реорганізувати дорожній рух, – активіст

20:20 21 березня 2015 р.


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Голова виконкому громадського об'єднання «Варта-1» Ігор Зінкевич повідомив у соцмережі, що в центрі Львова хочуть об’єднати в кільце вулицю Івана Франка й площі Соборну та Галицьку й вулицю Князя Романа, а також планують зробити два кільця на вулицях Фредра, Герцена й Князя Романа та на вулицях Зеленій і Шота Руставелі та площі Петрушевича».

Голова виконкому громадського об'єднання «Варта-1» Ігор Зінкевич повідомив на своїй сторінці в інтернет-мережі «ВКонтакте»:

«У центрі Львова планують суттєво реорганізувати дорожній рух

У центрі Львова хочуть об’єднати у кільце вулиці Івана Франка – площу Соборну – пл. Галицьку – вул. Князя Романа. Також планують зробити два кільця на вул. Фредра – Герцена - Князя Романа та вул. Зелена – Шота Руставелі – пл. Петрушевича.

Концепцію таких змін прийняла Львівська міська комісія з питань безпеки дорожнього руху, аби розвантажити найбільш проблемні перехрестя. Вводити зміни чиновники планують поетапно. Перший етап – організацію одностороннього руху на вул. Герцена та вул. Фредра, заборона повертати з вул. І. Франка на вул. Герцена, а також облаштування кільця на вул. Фредра – Герцена – Князя Романа

Другий етап – створення кільця на вул. Ів. Франка – пл. Соборна – пл. Галицька – вул. Князя Романа. Для громадського транспорту чиновники планують створити окрему смугу руху. За концепцією, на вул. І. Франка на ділянці від вул. Саксаганського до вул. Левицького впровадять односторонній рух

Третій етап – облаштування кільця на вул. Зеленій – Шота Руставелі – пл. Петрушевича. Також планують змінити напрямки руху на вул. Зеленій і вул. Левицького та облаштувати кільце на вул. Студентська – вул. Зелена – вул. Івасюка. 

Наразі доцільність таких змін перевірятимуть на програмах комп'ютерного моделювання. Якщо комп’ютерне моделювання покаже, що зміни потрібні, то з наступного року їх можуть почати втілювати у життя».

dailylviv.com

До теми

19:21 20 травня 2022 р.

Загроза обстрілів з Білорусі

У Генштабі повідомили про загрозу ракетно-бомбових ударів і артилерійського обстрілу з території Білорусі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу