У центрі Львова облаштують ще одну пішохідну зону

16:15 4 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Зміни в організації дорожнього руху на вулиці Дорошенка проводяться з метою прискорення руху громадського транспорту та зменшення аварійності».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 4 червня: «Минулого року міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення щодо облаштування пішохідної зони на вулиці Дорошенка, від проспекті Свободи до вулиці Банкової. Проїзд громадського транспорту цією ділянкою не зміниться, натомість приватний транспорт має здійснюватиме об’їзд цього відрізку дороги через вулиці Гнатюка».

«Відділ транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» змоделював нову організацію дорожнього руху на цьому відрізку вулиці Дорошенка. Перевагами запровадження нової схеми є пришвидшення руху громадського транспорту, збільшення перевізної здатності громадського транспорту, впорядкування руху транспорту, підвищення безпеки руху пішоходів на усіх перехрестях, де відбудуться зміни, безконфліктний рух транспорту і пішоходів», – поінформували також у міськраді.

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак розповів: «Маємо рішення комісії з безпеки дорожнього руху, прийняте ще в травні 2017 року, щодо облаштування пішохідної зони на вулиці Дорошенка, від проспекті Свободи до вулиці Банкової. Комісія фактично одноголосно прийняла таку пропозицію. Тому рішення комісії потрібно виконувати: на його реалізацію виділено кошти та розроблено відповідні проекти».

Сергій Бабак також запевнив: «Зміни в організації дорожнього руху на вулиці Дорошенка проводяться з метою прискорення руху громадського транспорту та зменшення аварійності. Ми зробили транспортне моделювання схеми дорожнього руху на вулиці Дорошенка при існуючому русі і при його зміні. Транспортне моделювання – це перевірка будь-яких рішень, заходів, ідей на предмет того чи вони будуть ефективними. Ми оцінюємо, наскільки вони ефективні, чи якщо неефективні, то теж наскільки. Транспортним моделюванням ми перевірили зміни в організації дорожнього руху на вулиці Дорошенка».

Заступник міського голови також зазначив: «Якщо подивитися на умови руху, який зараз спостерігаємо на вулиці Дорошенка, то їх можна окреслити кількома тезами. Перше – це щохвилинний виїзд приватних автомобілів на зустрічний рух колій, що є грубим порушення правил дорожнього руху. Друге – навіть на вільних ділянках приватні автомобілі обганяють громадський транспорт, зокрема, трамваї. Третє – це утворення заторів на вулиці Дорошенка, який блокує рух навіть аж на проспекті Свободи. Тому часто трамвай не може проїхати, бо перед ним стоїть колона автомобілів, які не дають можливості для проїзду громадського транспорту».

Сергій Бабак також повідомив статистику ДТП на вулиці Дорошенка: «За інформацією поліції, минулого року, на цій вулиці було більше трьох ДТП за участі пішоходів. За даними соцмереж відбулося ще три ДТП, які не зафіксовані в поліції. Отож, це перелік тих проблем, які постійно існують на вулиці Дорошенка, і саме вони підштовхнули комісію з безпеки руху змінити схему ОДР на вулиці Дорошенка».
Заступник міського голови резюмував: «Отож, маємо три ключові проблеми з рухом на вулиці Дорошенка: перше – перехрестя вулиці Дорошенка і вулиці Банкова є місце концентрації ДТП, друге – значні і часті затримки у русі громадського транспорту на цій ділянці, трамвай потрійно простоює, і третє – блокування руху на проспекті Свободи через регулярні затори, які виникають на вулиці Дорошенка».

Сергій Бабак пояснив: «Причини цих проблем – це інтенсивний рух транспорту із проспекті Свободи на вулиці Дорошенка. За добу інтенсивність транспорту складає більше 8000 автомобілів. У той же час через проспекті Свободи є інтенсивний рух пішоходів, а на вулиці Дорошенка присутній інтенсивний рух транспорту. Крім того, на перехресті вулиць Банкової і Дорошенка виникають проблеми через те, що тут маємо трамвайну зупинку у напрямку вокзалу. Коли приїздить трамвай, здійснює посадку-висадку пасажирів, у той момент з вулиці Банкова машини хочуть влитися в потік транспорту, але не можуть, бо трамвай блокує. З іншого боку, автомобілі з проспекті Свободи теж під’їжджають за трамваєм. Також поруч є пішохідний перехід з інтенсивним рухом пішоходів. Тому весь цей «клубок» різних моментів є результатом того, що виникають фатальні ситуації на вулиці Дорошенка – це ДТП, це травмовані пішоходи».

Заступник міського голови пояснив також: «Що ми пропонуємо? Пропонуємо скерувати приватний транспорт з вулиці Дорошенка на вулиці Гнатюка і, другий момент – трамвайну зупинку на вулиці Дорошенка розмістити ближче до проспекті Свободи. В результаті, у нас зникає проблема з тим, що блокувався рух автомобілів, які повертали з вулиці Банкової на вулицб Дорошенка: автомобілі зможуть вільно повертати і не виїжджати на зустрічну смугу, та не створювати потенційні умови до ДТП. Також вулиці Дорошенка стає вільною для проїзду громадського транспорту і ми пришвидшуємо їх рух».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:53 7 грудня 2021 р.

70 тварин з ЛКП Лев викинуть на сніг і мороз

Волонтери Львова, які опікуються безпритульними котами та собаками, звернулися до керівництва ЛКП «Лев» з проханням скасувати карантин у закладі або перенести його на теплішу пору року.

Рубрика: Ситуації

17:51 7 грудня 2021 р.

У Львівській МТГ у 2021 році від чадного газу загинуло 5 осіб

Зокрема, з початку 2021 року у Львівській міській територіальній громаді зафіксовано 52 випадки отруєння чадним газом, постраждало 120 людей, сталося 5 смертельних випадків. За аналогічний період 2020 року у місті Львові було зафіксовано 45 випадків отруєння, постраждала 101 людина, було 4 смертельні випадки.

Рубрика: Ситуації

17:45 7 грудня 2021 р.

На Львівщині - штормове попередження: туман і ожеледиця

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що по території Львівської області та місту Львову до кінця доби 7 грудня із збереженням вночі та вранці 8 грудня туман, видимістю 200 – 500 м, ожеледь.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу