У центрі Львова облаштовують трамвайні зупинки

11:30 10 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На вулиці Дорошенка тривають ремонтні роботи з облаштування трамвайних зупинок.

Про це повідомили у вівторок, 10 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «На виконання рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху щодо облаштування пішохідної зони на вулиці Дорошенка (від проспекту Свободи до вулиці Банкової), тривають ремонтні роботи з перенесення трамвайної зупинки на вулиці Дорошенка ближче до проспекту Свободи та облаштування трамвайної зупинки (навпроти). До ремонтних робіт ШРП Галицького району приступило на початку червня. Обмежень у русі транспорту на час робіт немає».

Начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Савка зазначив: «На замовлення Галицької районної адміністрації був розроблений проект, який передбачає облаштування двох комфортних зупинок громадського транспорту на вулиці Дорошенка, одна навпроти одної. Для зручності посадки пасажирів платформи зупинок будуть трохи підняті. Проект пройшов експертизу. На цей рік передбачені кошти – 500 тисяч гривень на реалізацію проекту. Через систему електронних закупівель «ProZorro» були організовані торги. Визначено переможця —ШРП Галицького району. Зараз роботи зосереджені на облаштуванні трамвайної зупинки по лівій стороні вулиці Дорошенка (якщо їхати від центру). Тут зупинка також буде піднятою. Залишається облатувати павільйони на обох зупинках».

У міськраді також розповіли: «Минулого року міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення щодо облаштування пішохідної зони на вулиці Дорошенка (від проспекту Свободи до вулиці Банкової). Проїзд громадського транспорту цією ділянкою не зміниться, натомість приватний транспорт має здійснювати об’їзд цього відрізку дороги через вулиці Гнатюка».

«Відділ транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» змоделював нову організацію дорожнього руху на цьому відрізку вулиці Дорошенка. Перевагами запровадження нової схеми є пришвидшення руху громадського транспорту, збільшення перевізної здатності громадського транспорту, впорядкування руху транспорту, підвищення безпеки руху пішоходів на усіх перехрестях, де відбудуться зміни, безконфліктний рух транспорту і пішоходів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу