У трьох ПП на українсько-польському кордоні попередили про ускладнення руху з 3 листопада

22:37 2 листопада 2023 р.

Фото до новини

Польські перевізники планують проведення тривалої акції.

Про це українських прикордонників повідомили польські колеги, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, пише DailyLviv.com.

За наявною інформацією, польські перевізники планують проведення тривалої акції, яка може розпочатися з 3 листопада. Під час своїх дій вони мають намір блокувати рух вантажного транспорту, що йде через українсько-польський кордон у напрямку пунктів пропуску «Ягодин-Дорохуськ», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Хребене». Ускладнення руху можливе як на в’їзд до Польщі, так і на виїзд.

Своєю чергою органи державної влади України вживають всіх можливих заходів для нормалізації транскордонного руху. Зокрема Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури ініціювало зустріч з усіма залученими сторонами щодо забезпечення належного пропуску через кордон транспорту.

"Просимо громадян та перевізників, які планують перетинати кордон з Польщею, врахувати цю інформацію. Водночас за наявними даними від польських колег, організатори таких дій на території Польщі не планують перешкоджати руху автобусам, транспортним засобам, що перевозять гуманітарну допомогу, швидкопсувні вантажі та ін., а також легковому транспорту",- наголошують прикордонники.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів