У травні видаватимуть нові й дешевші посвідчення водія та свідоцтва на реєстрацію автомобілів

16:59 25 квітня 2014 р.


Фото: administr-law.org.ua

Як пояснює в п’ятницю прес-служба Департаменту ДАІ МВС – «завдяки тому, що відтепер друком бланків буде займатися Державне підприємство поліграфкомбінат «Україна».

Прес-служба Департаменту ДАІ МВС повідомляє сьогодні, 25 квітня, що в травні водії України отримають нові посвідчення водія та свідоцтва на реєстрацію авто за значно меншою ціною. У нової бланкової продукції є істотна перевага – коштувати нові документи будуть майже вдвічі дешевше.

До цього ціна і посвідчення водія,  і свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу складала 198 гривень 50 коп., наразі – 108.

Начальник Департаменту ДАІ України Анатолій Сіренко зазначає: «Завдяки тому, що відтепер друком бланків буде займатися Державне підприємство поліграфкомбінат «Україна», вдалося суттєво зменшити вартість продукції. Думаю, це стане приємним сюрпризом для водіїв».

Утім, добрі новини однією вартістю не обмежуються. У подальшому докорінно зміниться сам процес отримання або обміну посвідчень водія.

Зокрема, для отримання водійського посвідчення сфотографуватися буде необхідно лише безпосередньо в центрі надання послуг ДАІ (за аналогією отримання закордонного паспорту). Доки триває перехідний період, Департамент ДАІ постійно вживає заходи для пропорційного перерозподілу залишків бланкової продукції попереднього зразку між областями,  таким чином, щоб максимально задовольнити потреби всіх регіонів. 

Першу партію бланків нового зразку центри надання послуг ДАІ орієнтовно отримають уже в першій декаді травня

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу