У Сихівському районі Львова побільшає автобусів

11:20 16 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Вивільнені автобуси маршруту №4а підсилять маршрути, які забезпечують сполучення Сихова з іншими районами Львова

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли, що в управлінні транспорту ЛМР, проаналізувавши роботу маршруту №4а, підтримано рішення про припинення його роботи. Натомість вивільнені автобуси будуть використані для підсилення маршрутів №40, №46 та №47а, які забезпечують транспортне сполучення Сихівського району з центром та іншими районами Львова.

Начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів пояснив: «Автобусний маршрут №4а мав низький пасажиропотік. Мешканці активно користуються трамваєм №8 та автобусним маршрутом №53, які на певних відрізках дублюють маршрут №4а. Натомість інші автобусні маршрути, зокрема №46 та №47а, які курсують через Сихів, перевантажені і потребують збільшення кількості одиниць рухомого складу. Тому, з метою ефективного використання транспортних засобів, АТП №1 змушене зупинити випуск автобусів на маршрут №4а. Вивільнені автобуси будуть використані для підсилення маршрутів №40, №46 та №47а, які забезпечують транспортне сполучення Сихівського району з центром та іншими районами Львова».

За інформацією АТП №1, на цьому підприємстві випробували різні варіанти роботи маршруту №4а. На маршруті в різні періоди часу курсували автобуси великої місткості та автобуси середньої місткості.

У грудні маршрут був змінений для забезпечення доїзду до ТЦ «Іскра», і на маршруті відновили роботу автобуси великої місткості. Однак і після зміни маршрут був непопулярним серед пасажирів.

Як інформував «ЩЛ», у Львові тимчасово не курсують тролейбуси №25.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу