На Львівщині відновили ремонт дороги Р-15 Жовква-Червоноград-Ковель-Володимир-Волинський

23:33 7 листопада 2014 р.


Фото: sokal-rda.gov.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі облдержадміністрації, у Сокальському районі Львівщини відновився ремонт дороги державного значення Р-15 Жовква-Червоноград-Ковель-Володимир-Волинський.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 7 листопада, що в Сокальському районі Львівщини відновився ремонт дороги державного значення Р-15 Жовква-Червоноград-Ковель-Володимир-Волинський. У повідомленні також конкретизують:

«Там уже працює техніка, закуплено необхідні матеріали. Про це повідомив керівник Львівщини Юрій Турянський. За його словами, впродовж найближчого місяця аварійну ділянку дороги буде частково відновлено, що дасть можливість мешканцям прилеглих територій нормального дістатись до своїх осель, а школярам – до навчальних закладів.

Юрій Турянський повідомив, що вдалось вирішити комплекс проблем, аби генпідрядник відновив ремонті роботи на згаданій ділянці дороги. Як відомо, мешканці прилеглих населених пунктів неодноразово вдавались до протестів через зупинку ремонту дороги, яка є аварійною».

dailylviv.com

До теми

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу