У Службі автодоріг Львівщини анонсували розбудову прикордонної інфраструктури

17:55 6 червня 2019 р.


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

У Службі автомобільних доріг у Львівській області відбулася робоча зустріч з представниками Укравтодору, консультанта й підрядних організацій, на якій обговорили проектно-будівельні роботи з капітального ремонту автомобільних доріг загального користування.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли, що, зокрема, мова йшла про шляхи «О142001 Яворів – Грушів», «Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська», «Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий», «Т-14-03 Грушів – Немирів», «Т-14-01 КПП «Смільниця» – Старий Самбір».

Начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор анонсував: «Вже цього літа ми побачимо дорожню техніку на автомобільних дорогах «Яворів – Грушів» та «Грушів – Немирів». У подальшому ремонтні роботи виконуватимуться на дорогах «Червоноград – Рава-Руська», «Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий» та «КПП «Смільниця» – Старий Самбір». На цих об'єктах виконуватиметься капітальний ремонт згідно європейських стандартів».

«Кредит надається на умовах пов'язаної допомоги. Загальна сума кредиту становить 58 мільйонів євро на ремонт п’ятьох зазначених об'єктів Львівщини та одну дорогу у Волинській області», – поінформували також у у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу