У січні розпочнуть капітальний ремонт головних вулиць Львова | Новини Львова

У січні розпочнуть капітальний ремонт головних вулиць Львова

17:30 14 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові розпочнуть взимку заміну інженерних мереж, а з настанням стабільно теплої погоди, орієнтовно з квітня, – асфальтування й замощення плиткою головних вулиць.

Про це повідомили у вівторок, 14 січня, у Львівській міськраді. Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла подробиці: «Цього року ми плануємо повністю завершити першй етап капітального ремонту вулиці Курмановича. Вже оголосили тендер і найближчим часом будемо визначати переможця на другийй етап. Триватимуть роботи на вулиці Апостола. Цього року плануємо завершити ремонт вулиці Миколайчука. Це все перехідні об’єкти з минулого року».

Чиновниця також зазначила: «Щодо нових об’єктів, то розпочинаємо ремонт на вулиці Шевченка. Орієнтовно вкінці січня розпочнуться роботи з облаштування квазі-кільця. Також наприкінці місяця розпочинаємо роботи на вулиці Хуторівка. Цього року будемо розпочинати ремонтувати вулиці Хмельницького, Бандери, будемо проектувати ремонт вулиці Вітовського.

Ірина Маруняк розповіла також: «Плануємо в січні-березні проводити на цих вулицях роботи із заміни інженерних мереж, оскільки дозволяють погодні кмови. Натомість із квітня, з настанням стабільно теплої погоди, розпочнемо асфальтувати і класти плитку».

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді анонсували ямковий ремонт.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу