Військові інженери опановуватимуть нові спеціальності в Самборі

16:00 6 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

На озброєння одного з новостворених інженерних підрозділів надійшли бойові розвідувальні дозорні машини БРДМ-2РХБ та автомобільні лабораторії АЛ-4М.

Як повідомили в четвер, 6 жовтня, в прес-службі міністерства оборони, автомобільний парк самбірських інженерів поповнився черговою партією спеціальної техніки. Зокрема на озброєння одного з новостворених підрозділів надійшли бойові розвідувальні дозорні машини БРДМ-2РХБ та автомобільні лабораторії АЛ-4М.

За словами начальника автомобільної служби частини, майора Василя Іваницького, ця техніка призначена для виконання завдань  зі забезпечення радіаційного, хімічного та біологічного захисту бойових дій частин і підрозділів, родів військ, й вони вперше прийняли такі машини. Своєю чергою, профільний спеціаліст, полковник Василь Пугін розповів, що військовослужбовцям доведеться опановувати роботу на машинах, що здатні розпізнавати забруднені радіацією та небезпечними хімічними речовинами території, а також визначати склад та ступінь їхнього забруднення.

Офіцер також зазначив: «У разі виявлення, така зона території маркується. Знезараження, знешкодження – це вже інші завдання, які виконують інші підрозділи. Однак, про ці та інші нюанси особовий склад буде знати вже під час навчання та посилених тренувань».

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу