У російському небі - чотири борти ТУ-22

13:52 27 березня 2024 р.

Фото до новини

Мета вильоту наразі невідома.

Про це інформують моніторингові канали, пише DailyLviv.com.

"Виліт 4-х ТУ-22м3 з аеродрому "Оленья". Мета вильоту наразі невідома. Ймовірно, передислокація", - зазначено у повідомленні. 

Довідка:

Ту-22М – це ще радянський дальній надзвуковий бомбардувальник-ракетоносець зі змінною геометрією крила. Призначений для ураження морських і наземних цілей крилатими ракетами, авіаційними бомбами, зокрема і з ядерними боєголовками.

Москва використовує бомбардувальники Ту-22М3 для бомбардування українських міст.

Основне озброєння бомбардувальника – протикорабельна гіперзвукова крилата ракета Х-22Н з полегшеною фугасно-кумулятивною боєголовкою, а також ракета Х-22ПСІ з мегатонною боєголовкою та дальністю пуску майже 500 км. 

Максимальна швидкість польоту літака: 2300 км/год (біля землі 1050 км/год).

Бойовий радіус: 2410 км.

Росія використовувала бомбардувальники Ту-22М3 в Сирії, Афганістані, Чечні, Грузії, а тепер і у війні проти України.

Після розпаду СРСР Україна отримала частину радянських бомбардувальників, серед яких були 22 літаки Ту-22М2 і 60 Ту-22М3. Проте пізніше 19 з цих літаків Україна передала Росії, чотири залишили для музейних експозицій, а решту утилізували.

До слова, стало відомо чому росіяни зменшили інтервали між атаками на Україну. Російські загарбники зменшили інтервали між атаками на Україну оскільки намагаються знайти слабкі місця в українській системі ППО.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів