У РФ підірвали залізничний міст, яким перевозили боєприпаси

09:01 4 березня 2024 р.

Фото до новини

У Самарській області Росії зранку невідомі підірвали опору залізничного мосту. Українська розвідка повідомляє, що цю залізничну гілку використовували для перевезення боєприпасів і найближчими тижнями мостом не можуть користуватися.

Про це інформують Telegram-канали BazaShot та МashРИА Новости з посиланням на коментар екстренних служб РФ, Головне управління розвідки Міноборони України , пише DailyLviv.com

Telegram-канали повідомляють, що невідомі підірвали опору моста через річку Чапаєвку на перегоні Зірка - Чапаєвськ.

За інформацією одного з Telegram-каналів, звук вибуху було чути близько 6:15 ранку за місцевим часом. 

Рух поїздів по мосту призупинено. Наразі затримується чотири поїзди. У регіоні оголошено план "Загорськ". На місці працюють спецслужби.

Читайте також:  Вибух на залізниці в Криму зупинив постачання ракет

Один з Telegram-каналів наголошує, що металоконструкції мосту пошкоджені.

 РИА Новости із посиланням на коментар екстрених служб РФ підтверджують, що опору мосту підірвали. У Куйбишевській залізниці повідомляють, що п'ять поїздів затримуються через "незаконне втручання" в роботу залізниці.

ГУР МО України підтвердило факт виведення з ладу залізничного моста. Повідомляється, що близько 6:00 міст був пошкоджений шляхом підриву його силових конструкцій.

"Залізнична гілка використовувалась державою-агресором для транспортування військових вантажів, зокрема інженерних боєприпасів, вироблених заводом АТ "Полімєр" у місті Чапаєвск Самарської області. З огляду на характер пошкоджень залізничного моста, його використання у найближчі декілька тижнів – неможливе", - йдеться у повідомленні ГУР.

Нагадаємо, торік у Брянській області підірвали залізницю, по якій йшов поїзд з нафтопродуктами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів