У Рава-Руській на Львівщині стоять у черзі 350 автівок

18:25 5 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Краковці й Шегинях накопичилися по 200 транспортних засобів, у Грушеві – 190, в Угриневі – 150.

У Західному регіональному управлінні ДПСУ опублікували сьогодні, 5 травня, «Інформацію щодо накопичення транспортних засобів перед пунктами пропуску на західному кордоні України станом на 18.00», в якій повідомляють:

«У пункті пропуску «Рава-Руська» – 350;

у пункті пропуску «Краковець» – 200;

у пункті пропуску «Шегині» – 200;

у пункті пропуску «Грушів» – 190;

у пункті пропуску «Угринів» – 150;

у пункті пропуску «Устилуг» – 120;

у пункті пропуску «Дяково» – 50 вантажівок;

у пункті пропуску «Порубне» – 50 вантажівок;

у пункті пропуску «Смільниця» – 35;

у пункті пропуску «Вилок» – 0;

у пункті пропуску «Лужанка» – 0;

у пункті пропуску «Косино» – 0;

у пункті пропуску «Малий Березний» – 0;

у пункті пропуску «Мамалига» – 0;

у пункті пропуску «Тиса» – 0;

у пункті пропуску «Ужгород» – 0».

Про це повідомили сьогодні, 5 травня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook». Натомість у прес-службі Львівського обласного управління розповіли в четвер «Щоденному Львову»:

«Упродовж останньої доби в пунктах пропуску через державний кордон Львівщини на виїзд із України спостерігається значне накопичення транспортних засобів. Передусім це пов’язано з поверненням громадян після великодніх свят.

Також причиною черг, зокрема – в пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне», стало сповільнення роботи центральних баз даних прикордонної варти Республіки Польщі у зв’язку з їх оновленням. На цей час вживаються заходи щодо відновлення їх роботи  в звичному режимі.

Своєю чергою, прикордонні та митні служби України здійснюють пропуск автомобілів та громадян в максимально короткі терміни.  Кількість пропущених транспортних перевищує  проектну спроможність пунктів пропуску.

З метою обрання найоптимальнішого маршруту та швидкого  перетину кордону керівництво Львівської митниці рекомендує подорожнім скористатись інформацією про накопичення транспортних засобів на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів