У Радехові на Львівщині почорніли внаслідок витоку хлору всі рослини, – Fb

11:10 2 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки Марічка Галущак в інтернет-мережі «Facebook»

У соціальній мережі розповіли про надзвичайну ситуацію в місті Радехів.

Користувач в інтернет-мережі «Facebook» Марічка Галущак розповіла сьогодні, 2 липня, на своїй сторінці у ній:

«Увага всім! Надзвичайна ситуація у м. Радехові! Ніхто не інформує що трапилось, але трапилось щось страшне! в обід мама поскаржилась на неприємний запах (хімії, хлору, дусту і чогось тухлого).

Коли вийшла на город побачила страшну картину – всі рослини почорніли, поскручувалось листя! Обійшла всіх сусідів – все аналогічно!

Усі служби посилаються на іншу службу і ніхто нічого не робить, немає чіткої інформації що трапилось. Міська рада взагалі робить вигляд що все добре і це звичайний стан речей.

У службі надзвичайних ситуацій сказали що це на пункті металозбору розрізали якісь ємності з зеленим порошком. На запитання «Як діяти?» відповіли просто геніально – ми в цьому не спеціалісти, ми не знаємо!!!

Буквально кілька хвилин тому жителі виявили, що це відбувся вибух на складі з хімікатами. Підозрюють що вибухнув хлор.

На жаль, фото про підтвердження плачевного стану на городах і полях не маю. Бо знаходжусь у Львові.

Відбулось зібрання жителів. Районна рада почала звинувачувати жителів у тому що вони роздувають з мухи слона і для чого було телефонувати у всі львівські служби. Надали інформацію, що це на пункті металозбору під час розрізання зелених бідонів (ємностей) відбувся незначний витік хлору. Все під контролем, ніякої небезпеки життю немає, можна спокійно їсти все з городів і не варто навіювати паніку.

Найгірше, що почали наводити як приклад аварію в Ожидові, що це дійсно екологічнакатастрофа і всі залишились живі, а тут від пару грамів хлору всі підняли цілу область. Перша і найбільша нестиковка, повідомили що ту ємність розрізали о 16.00.

О 15.40 було здійснено дзвінок на гарячу лінюю 112, щоб повідомити про надзвичайну ситуацію, як доказ – на мобільному телефоні збережено час здійснення дзвінка. До цього часу люди намагались достукатись до когось у міській раді, службі надзвичайних ситуацій, адміністрації, санстанції і всіх інших владних структур.

Особисто моя мама поскаржилась про неприємний запах о 13 04, вона в цей час знаходилась у приміщенні і розмовляла зі мною по телефону. Відповідно, витік відбувся значно раніше.

Про кількість хлору говорити дуже важко, оскільки пункт збору металобрухту знаходиться більше як 1 км від мого будинку (логічно напрошується що там явно не пару грам витекло, бо знищено більше як гектар території – це і невеликий парк, і поле, і житлова зона). Також не дуже втішна новина склад з хіміками знаходиться поблизу пункту збору металобрухту (200 метрів) і ніхто не знає що сталось насправді.

До слова, владні структури повідомили що всі продукти можна вживати!!! Але коли прийшла людина з санстанції брати проби грунту і рослин, побачила й аж жахнулась та сказала, що ні ягід, ні фруктів ні овочів вживати не можна!

Як діяти населенню – ніхто не повідомив! Цьогорічний врожай уже практично втрачений. Про шкоду для здоров'я я поки що ще нічого сказати не можу.

Постраждалих немає. а те що знищено практично весь врожай всі тихо мовчать, а стан здоров'я жителів ніхто толком не перевіряв».

Марічка Галущак написала це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «Щоденний Львів», на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації повідомили в четвер, що вчора 1 липня на території ТзОВ СП «Галтех» на вулиці Транзитній у Радехові внаслідок пошкодження вентилів двох балонів об’ємом 50 літрів стався витік залишків рідкого хлору, через що на прилеглій території зів’яла трава та листя дерев. 

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу